PMI Poland Chapter Silesia Branch

PMI PC Silesia Branch działa nieprzerwanie od 2013 roku. Zrzeszamy praktyków i pasjonatów zarządzania projektami na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Promujemy wysokie standardy zarządzania projektami, wspierając budowanie bazy wiedzy oraz kontaktów w środowisku kierowników projektów, programów i portfolio.

W ramach naszej działalności organizujemy seminaria oraz warsztaty promujące dobre praktyki z dziedziny zarzadzania projektami. Flagowym projektem Śląskiego Oddziału PMI jest konferencja PM Mania.


Najświeższe informacje o tym, co słychać w naszym oddziale PMI znajdziesz na naszych mediach społecznościowych:

Skład

PIOTR MRÓZ

Dyrektor Zarządzający
Zespół PMI Śląsk

Piotr.Mroz@pmi.org.pl

KAMILA MAJCHER

Zespół PMI Śląsk

Kamila.Majcher@pmi.org.pl

WOJTEK DUDA

Zespół PMI Śląsk

Wojciech.Duda@pmi.org.pl

BARBARA MATYJA

Zespół PMI Śląsk

Barbara.Matyja@pmi.org.pl

JAN ORŁOWSKI

Zespół PMI Śląsk

Jan.Orlowski@pmi.org.pl

MATEUSZ PIĄTEK

Zespół PMI Śląsk

Mateusz.Piatek@pmi.org.pl

DARIUSZ RAKOWSKI

Zespół PMI Śląsk

Dariusz.Rakowski@pmi.org.pl

ŻANETA SOLON

Zespół PMI Śląsk

Zaneta.Solon@pmi.org.pl

SEBASTIAN SZPAK

Zespół PMI Śląsk

Sebastian.Szpak@pmi.org.pl

MATEUSZ SZUMEŁDA

Zespół PMI Śląsk

Mateusz.Szumelda@pmi.org.pl


Wydarzenia w PMI PC Śląskie

Grudzień, 2022



Złoty Patron PMI PC – Silesia Branch


Aktualności