Zarząd PMI Poland Chapter

Poznaj zarząd stowarzyszenia

Tomasz Grochowski

Prezes Zarządu
PMI PC

tomasz.grochowski@pmi.org.pl

 

Katarzyna Kowalska

Członek Zarządu
ds. Finansów

katarzyna.kowalska@pmi.org.pl

Aneta Wereszczak

Członek Zarządu
ds. Marketingu i Komunikacji

aneta.wereszczak@pmi.org.pl

Łukasz Strzelec

Członek Zarządu
ds. IT

lukasz.strzelec@pmi.org.pl

Joanna Adamska

Członek Zarządu
ds. Wolontariuszy

joanna.adamska@pmi.org.pl

Dariusz Ciechan

Członek Zarządu
ds. Członkostwa i Administracji

dariusz.ciechan@pmi.org.pl

Monika Podkowińska

Członek Zarządu
ds. Profesjonalnego Rozwoju

monika.podkowinska@pmi.org.pl

Magdalena Sobantka

Członek Zarządu
ds. Rozwoju Regionalnego

magdalena.sobantka@pmi.org.pl

Przemysław Kotecki

Członek Zarządu
ds. Kontaktu z Biznesem

przemyslaw.kotecki@pmi.org.pl

Damian Szczęsny

Członek Zarządu
ds. Współpracy z Uczelniami

damian.szczesny@pmi.org.pl

Patrycja Skibińska

Członek Zarządu
ds. Wydarzeń i Programów

patrycja.skibinska@pmi.org.pl

Komisja Rewizyjna

Mateusz Jasny

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

mateusz.jasny@pmi.org.pl

Piotr Jeleniewski

Członek
Komisji Rewizyjnej

piotr.jeleniewski@pmi.org.pl

 

Krzysztof Tomczak

Członek
Komisji Rewizyjnej

krzysztof.tomczak@pmi.org.pl