Projektownia

Projektownia jest cyklem podcastowych rozmów z inspirujacymi osobami

Ich historie i opinie poszerzają perspektywe postrzegania wielu aktualnych tematow zwiazanych z zarządzaniem projektami

Podcasty będą dostępne na najpopularniejszych platformach streamingowych, a premiery odcinkow zaplanowana sa z częstotliwością raz na dwa tygodnieOdcinki


temat odcinka:

Wolontariat. Po co to Komu i co Daje Dawanie

Agnieszka Gasperini

Luty 2021


Raport brytyjskiej organizacji CIPD pokazuje, że wolontariat stanowi realną alternatywę dla tradycyjnych form rozwoju pracowników. Korzyści te nie są ograniczone do osób rozpoczynających karierę zawodową. Mogą być tak samo przydatne dla dojrzałych liderów.

Wyniki badania wolontariatu Deloitte  wskazują, że tworzenie kultury wolontariatu w miejscu pracy może poprawić morale, atmosferę w miejscu pracy i postrzeganie marki.

Przykłady z doświadczeń wolontariuszy Project Management Institute pokazują, że wolontariat pozwolił im wyjść w zarządzaniu projektami poza doświadczenia i wiedzę, z którymi spotykają się zawodowo na co dzień.


Dla kogo tworzymy Projektownie?

Projektownia to podcast tworzony dla wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. Opinie gości podcastu i doświadczenia jakimi sie dzielą, pozwolą spojrzeć na tematy z nowej lub innej perspektywy a może także, zainspirują słuchaczy i pomogą im realizować ich projekty lepiej. Jeśli chcesz zostać Patronem podcastu napisz do nas

projektownia@pmi.org.pl


Podcastu możesz słuchać na swojej ulubionej platformie


Zespół

Tomek Grochowski
Wywiady


Aneta Wereszczak
Marketing


Kornelia
Trzesowska
Partnerzy


Krzysiek Moskwa

Krzysiek Moskwa
Rezyseria dzwieku


Paulina Radom
Producent


Milena Pastucha-Panek
TranskrypcjaX