Sponsorzy

Zostań Sponsorem PMI Polska

Dołączając do PMI PC jako sponsor Chaptera Polskiego lub wybranego Oddziału PMI Polska wspierasz nasze ogólnopolskie i lokalne akcje. Ty decydujesz jak chcesz się zaangażować.

Zobacz, jakie benefity zyskujesz!

Budowanie wizerunku

Prawo do wykorzystywania tytułu Oficjalnego Sponsora PMI Polska we własnych działaniach marketingowych.

Nawiązywanie kontaktów

Możliwość nawiązania nowych relacji zawodowych z uczestnikami, prelegentami oraz przedstawicielami innych firm, a tym samym pozyskania nowych współpracowników lub partnerów biznesowych. Udział w naszych wydarzeniach to gwarancja poznania znakomitych specjalistów z wielu branż i sektorów.

Kampania marketingowa

Aktywna kampania marketingowa w Social Media poprzez oficjalne kanały komunikacyjne PMI i na wydarzeniach PMI. Mailing z informacją o Sponsorze do subskrybentów newslettera.

Rozwój kadry

Poprzez rabaty na uczestnictwo w naszych wydarzeniach, Twoi pracownicy poszerzają wiedzę w obszarze zarządzania projektami, nawiązują cenne dla firmy relacje biznesowe.

Promocja

Możliwość zaprezentowania firmy – usług, produktów uczestnikom Konferencji bezpośrednio na stoisku promocyjnym podczas trwania eventu oraz w przygotowanych materiałach promocyjnych

Realizacja własnej strategii

Dzięki nam możesz realizować swoją strategię odpowiedzialnego biznesu!

Strategiczny Partner PMI PC

Kancelaria Casus Iuris funkcjonuje na rynku usług prawniczych już od ponad 25 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu, zaangażowaniu i stale podnoszonym kwalifikacjom stali się jedną z najlepszych kancelarii radców prawnych na Dolnym Śląsku. Główne obszary praktyki Kancelarii to: inwestycje budowlane, praktyka generalna dla przedsiębiorców (w tym pomoc publiczna/ze środków UE), prawo pracy dla przedsiębiorców oraz obsługa Klienta publicznego (w tym zamówienia publiczne i planowanie przestrzenne). Zapraszamy na stronę naszego partenra casus.wroc.pl oraz na bloga kontraktybudowlane.pl

Zapraszamy do kontaktu

Dawid Świątkiewicz

dawid.swiatkiewicz@pmi.org.pl

tel. +48 665 166 311