NGO

Jesteśmy grupą ludzi pełnych pasji i chęci do dzielenia się wiedzą. Szeroko pojęte zarządzanie projektami to nasza specjalność

Tworzymy zespół, zajmujący się rozwojem nowego obszaru –  współpracy z organizacjami sektora pozarządowego. W ramach niego, będziemy realizować projekty (m.in. warsztaty, szkolenia, konferencje) wspierające rozwój organizacji pozarządowych w Polsce.

Naszą misją jest tworzenie przyjaznego środowiska w ich strukturach, poprzez projektowe podejście do realizacji ich celów.

Poszukujemy organizacji, z którymi nawiążemy współpracę – na zasadzie consultingu i mentoringu, zarówno organizacji, jak i jej członków. Liczymy na współpracę na zasadzie obopólnej korzyści – my pomagamy Wam, a może Wy jesteście w stanie zrobić szkolenie dla nas – chcemy poznać Wasze specjalności!


Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem, napisz do nas na adres mailowy ngo@pmi.org.pl

Obszary naszej aktywności:

Consulting

organizacyjny, z zarządzania projektami – czekamy na zgłoszenia z tematem bądź zakresem, którym trzeba się zaopiekować. Przeanalizujemy sytuację i dobierzemy odpowiedniego Eksperta, który przeprowadzi konsultacje i pomoże rozwiązać problem.

Mentoring organizacyjny

jako organizacja z wieloletnim stażem, spotkaliśmy się już z niejedną przeszkodą. Jesteśmy więc w stanie podpowiedzieć organizacji, która przechodzi transformację cyfrową, reorganizację – lub dopiero powstaje! Zapraszamy organizacje na każdym etapie rozwoju!

Warsztaty i szkolenia

tak jak wspomniany niżej webinar – szkolić będziemy z zarządzania projektami (na tym się znamy najlepiej), ale nie tylko – warto śledzić nasze profile na social media i zapisać się do newslettera.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas: ngo@pmi.org.pl


Skład

Mateusz Łachacz

Wolontariusz

Magdalena Sobantka

Członek Zarządu ds. Rozwoju Regionalnego

Katarzyna Wójcik

Wolontariusz

Katarzyna Michalik

Wolontariusz

Anna Karnafel

Wicedyrektor ds. Administracji i Członkostwa w Oddziale Wrocław

Agnieszka Sadłocha

Wolontariusz

Michał Prorok

Wolontariusz


Wydarzenia

Go NGO! Czyli jak zorganizować walne zebranie w sieci

Data i miejsce wydarzenia: 26.04.2021, InternetKategoria: NGO, Oddziały, Poland Chapter, Seminarium on-line, Wydarzenia

PMI PC, obszar NGO organizuje wydarzenie skierowane do sektora organizacji pozarządowych. Czerwiec to miesiąc podsumowań, wyborów w stowarzyszeniach, więc wychodząc naprzeciw trudnościom w organizacji zgromadzenia online zapraszamy na webinar „NGO na Zdalnym Walnym, czyli jak zorganizować walne zebranie w sieci”. Webinar odbędzie się 26.04.2021 r. o godzinie 18:00.

Więcej