Women in Project Management

Inicjatywa Women in Project Management powstała kilka lat temu i ma celu wspieranie kobiet, które obecnie zajmują się lub chciałyby się zajmować zarządzaniem projektami oraz promowanie zawodu jakim jest kierowniczka projektu. Naszą misją jest szerzenie wiedzy oraz organizacja spotkań, podczas których nasze uczestniczki mogą się lepiej poznać, wymienić doświadczenia oraz dowiedzieć się nieco więcej o temacie prezentowanym podczas danego spotkania. 

Początkowe założenie WIPM to stworzenie przestrzeni dla kobiet, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i które na co dzień w swojej pracy zmagają się z zarządzaniem projektami, zespołami, podejmowaniem decyzji, łączenia życia prywatnego i zawodowego. 

WIPM to także promowanie rozwoju kompetencji menedżerskich oraz poznawanie najlepszych praktyk, które ułatwiają pracę i wspomagają nasz rozwój.
Women in Project Management to inicjatywa skierowana do każdej kobiety, która chce zdobyć wiedzę, dzielić się swoim doświadczeniem i jest otwarta na nowe wyzwania.

Women in Project Management to inicjatywa ogólnopolska. Wiele oddziałów PMI Poland Chapter organizowało przez lata seminaria i warsztaty w formie stacjonarnej oraz webinary online. W tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować pierwszą konferencję WIPM. Będzie to całodniowe wydarzenie, wypełnione inspirującymi przemówieniami oraz networkingiem. 

Inicjatywa WIPM powstała we Wrocławiu i tu też odbywały się pierwsze wydarzenia, dlatego bardzo się cieszymy, że pierwsza konferencja także odbędzie się we Wrocławiu.

Zapraszamy do śledzenia nas na Social Mediach. Bądź z nami na bieżąco!


Masz pomysł na wydarzenie/współpracę? Napisz!

Klaudia Purchała-Przybyła

Liderka Zespołu WiPM