PMI Poland Chapter Szczecin Branch

Witamy na stronie PMI PC Odział Szczecin!

Nasz oddział powstał w 2015 roku. Od tego momentu zorganizowaliśmy już ponad 40 seminariów i innych wydarzeń promujących dobre praktyki w zarządzaniu projektami oraz 2 edycje konferencji Highway to Project Management

Dodatkowo, razem z odziałem z Finlandii organizujemy PMP Study Groups – cykl prelekcji pomagających w przygotowaniach do zdania egzaminu PMP. 

 

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych wydarzeniach oraz do działalności wolontariackiej.

Dobre rzeczy dzieją się, gdy jesteś w PMI!

Skład

Kalina Kielbratowska

Dyrektor Zarządzający

 

Absolwentka Automatyki i Robotyki Politechniki Szczecińskiej. Obecnie pracuje jako Inżynier Projektu Specjalista w dziale optymalizacji materiałowej w firmie Radiometer, gdzie pełni funkcję Project Managera.

 

Krzysztof Moskwa

Dyrektor ds. Administracji i Członkostwa

 

Kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Obecnie pracuje w firmie Avid Technology i zajmuje się prowadzeniem projektów produkcji oprogramowania. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Studium MBA Uniwerstetu Szczecińskiego. Od czerwca 2006 roku posiadacz certyfikatu PMP Project Management Institute.

Robert Chmara

Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji

 

Zarządza projektami od blisko czterech lat. Zawodowo związany z firmą zajmującą się projektami instalacji oraz relokacji maszyn przemysłowych. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas.

Katarzyna Biernikowicz

Dyrektor ds. Wydarzeń i Programów

 

Absolwentka Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Szczecińskiego, studentka Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Na co dzień starszy analityk controllingowy w firmie Coloplast specjalizująca się w analizie bezpośredniego kosztu wytworzenia produktów.

 

Nicola Startek

Dyrektor ds. Finansów

 

Z wykształcenia Filolog Anglistyki, Absolwentka Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie w Poznaniu. Pasjonatka tematyki związanej z zarządzaniem projektami, metodyki zwinnej oraz zasobami ludzkimi. Obecnie ukończyła studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole biznesu w Szczecinie na kierunku Project Manager.

Magdalena Władyka-Dyrkacz

Dyrektor ds. Wolontariuszy

 

Po raz pierwszy z projektami spotkała się na University of Southern Denmark, gdzie wraz z grupą projektową zaproponowała międzynarodowej firmie wdrożenie lean management do procesu produkcyjnego. Po powrocie do Polski rozpoczęła pracę w szczecińskim oddziale międzynarodowej firmy Coloplast, gdzie początkowo pracowała w różnych działach księgowości (należności i księga główna),  następnie jako Excellence Specialist  i obecnie jako Project Coordinator.

Marcin Osóch

p.o. Dyrektor ds. IT

Aktualności

31. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 23-11-2020 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejny numer Strefy PMI, w którym za temat przewodni obraliśmy tytuł wywiadu z Antonio Nieto-Rodriguezem: Projects – the greatest disruption of the 21st century.

Więcej

PMP Study Groups 2020

dodano: 18-05-2020 Kategoria: Informacje, Szczecin, Warsztat On-line

Jeśli planujesz zdobyć certyfikat PMP to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wystartował program PMP Study Group 2020! Już z końcem maja możesz uczyć się do egzaminu nie wychodząc nawet z domu. Webinaria będą prowadzone w języku angielskim.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Szczecin

43. Seminarium PMI PC Szczecin Branch

Data i miejsce wydarzenia: 01.12.2020, InternetKategoria: Seminarium, Seminarium on-line, Szczecin, WydarzeniaTag: Szczecin

01 grudnia 2020 o 18:00 – 20:30
Już wkrótce Seminarium PMI Poland Chapter Szczecin Branch. Nasz prelegent Paweł Dudek opowie o digital Transformation w małych i dużych spółkach. Chcesz dowiedzieć się, czy istnieje jakaś “Magiczna Formuła”, co tak naprawdę działa w biznesie i o czym trzeba pamiętać rozpoczynając transformację cyfrową? Jeśli tak – zapisz się na nasze spotkanie!

Więcej