PMI Poland Chapter Szczecin Branch

Witamy na stronie PMI PC Odział Szczecin!

Nasz oddział powstał w 2015 roku. Od tego momentu zorganizowaliśmy już ponad 40 seminariów i innych wydarzeń promujących dobre praktyki w zarządzaniu projektami oraz 2 edycje konferencji Highway to Project Management

Dodatkowo, razem z odziałem z Finlandii organizujemy PMP Study Groups – cykl prelekcji pomagających w przygotowaniach do zdania egzaminu PMP. 

Zapraszamy do uczestnictwa w naszych wydarzeniach oraz do działalności wolontariackiej.

Dobre rzeczy dzieją się, gdy jesteś w PMI!

Wydarzenia w PMI PC Szczecin

Czerwiec, 2022

Aktualności

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Skład

Kalina Kielbratowska

Dyrektor Zarządzająca

kalina.kielbratowska@pmi.org.pl

Absolwentka Automatyki i Robotyki Politechniki Szczecińskiej. Obecnie pracuje jako Inżynier Projektu Specjalista w dziale optymalizacji materiałowej w firmie Radiometer, gdzie pełni funkcję Project Managera.

 

Krzysztof Moskwa

Dyrektor ds. Administracji i Członkostwa

krzysztof.moskwa@pmi.org.pl

Kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu projektami produkcji oprogramowania. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Studium MBA Uniwerstetu Szczecińskiego. Od czerwca 2006 roku posiadacz certyfikatu PMP Project Management Institute.

Robert Chmara

Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji

robert.chmara@pmi.org.pl

Zarządza projektami od blisko czterech lat. Zawodowo związany z firmą zajmującą się projektami instalacji oraz relokacji maszyn przemysłowych. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas.

Katarzyna Biernikowicz

Dyrektor ds. Wydarzeń i Programów

katarzyna.biernikowicz@pmi.org.pl

Absolwentka Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Szczecińskiego, studentka Chartered Institute of Management Accountants (CIMA). Na co dzień starszy analityk controllingowy w firmie Coloplast specjalizująca się w analizie bezpośredniego kosztu wytworzenia produktów.

 

Nicola Startek

Dyrektor ds. Finansów

nicola.startek@pmi.org.pl

Z wykształcenia Filolog Anglistyki, Absolwentka Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie w Poznaniu. Pasjonatka tematyki związanej z zarządzaniem projektami, metodyki zwinnej oraz zasobami ludzkimi. Obecnie ukończyła studia podyplomowe w Zachodniopomorskiej Szkole biznesu w Szczecinie na kierunku Project Manager.

Marcin Osóch

p.o. Dyrektor ds. IT

marcin.osoch@pmi.org.pl

Absolwent Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Szczecińskiej. Obecnie zatrudniony w Kongsberg Maritime Poland,  gdzie pełni funkcję głównego inżyniera projektu w dziale vessel systems – bridge systems.

Hubert Jakubiak

Wolontariusz

hubert.jakubiak@pmi.org.pl

Absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Obecnie staje przed nowym wyzwaniem, ponieważ podejmuje pracę w firmie KK Wind Solutions, gdzie odpowiedzialny będzie za sprzedaż serwisową. Będzie się to wiązało ze współpracą głównie z zagranicznymi klientami.

Paweł Dzwonkowski

Wolontariusz

pawel.dzwonkowski@pmi.org.pl

Ukończył ZUT w Szczecinie na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki na kierunku Mechatronika. Aktualnie kształci się dodatkowo w kierunku Project Managera na ZPSB w Szczecinie, co zaprowadziło go do udzielania się jako wolontariusz w PMI PC Szczecin Branch. Pracuje jako Młodszy Konstruktor w dziale R&D, w firmie Europa Systems.

X
X
X