30 minutowe warsztaty, na których odkryjesz, dlaczego warto zaistnieć w sieci i jak to odmieni Twoje życie zawodowe! Zero teorii – 100% praktyki i dyskusji 😉

O czym będziemy mówić?

Jak sprawić aby inni chcieli z Tobą pracować, zanim Cię poznają? Co widzą kandydaci o Twojej organizacji w mediach społecznościowych? Po czym poznają „przyjazną atmosferę”? Jak sprawić, aby LinkedIn pracował dla Ciebie i wspierał w realizacji celów zawodowych?

Na spotkaniu dowiesz się jak na LinkedIn prowadzić życie zawodowe. Jak realizować cele, nawiązywać kontakty i budować relacje. I jak robić to strategicznie, tak aby czas spędzony w social media był dobrą inwestycją. Dowiesz się jak przeprowadzić audyt swojego profilu pod kątem Boss brandingu.

Kto?

Paulina Mazur – wspiera marki pracodawców angażując pracowników i liderów. Rozwiązuje wyzwania związane z przyciąganiem i rekrutacją pracowników różnych pokoleń. Promuje autentyczny i odpowiedzialny employer branding. Doradza, szkoli, inspiruje w obszarze relacji pracodawców z przyszłymi, obecnymi oraz przeszłymi pracownikami. Specjalizuje się w motywacjach millenialsów oraz w wydarzeniach łączących pokolenia.

Agenda:

17:45-18:00 Logowanie się Uczestników

18:00-18:10 Przywitanie Uczestników

18:10-18:40 Paulina Mazur – „BossBranding – liderzy, z którymi chcemy pracować, choć ich nie znamy”

18:40-18:50 Sesja Pytań i Zakończenie

Wstęp niezmiennie bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja TUTAJ

Kiedy i Gdzie?

13 kwietnia (wtorek) godzina 18:00
Eventbrite: https://cutt.ly/6zTVkol 

Za udział w wydarzeniu przysługuje 0,75punktu PDU w kategorii Leadership