PMI Wrocław zaprasza na nietypowy webinar 😉

Chciałoby się powiedzieć: porozmawiajmy o biznesie, o podejmowanych decyzjach, o rozmowach z klientami, o negocjacjach. O satysfakcji z dopiętego przedsięwzięcia i o gamie uczuć związanych z porażką.
Z reguły tak właśnie wyobrażamy sobie webinar dotyczący kobiet (czy mężczyzn) w biznesie.
Ale nie tym razem… 😉

Wiele się mówi o „byciu kobietą w biznesie”, o „twardych negocjacjach” i „negocjowaniu jak facet”. W większości obraz bycia kobietą w świecie biznesu to pewnego rodzaju problem, sytuacja, w której „musimy” pokazać swoją „wartość”.

Co, jeśli skończymy z rywalizacją i „wykazywaniem się”, a damy sobie przestrzeń na oddech i docenienie wszystkich naszych mocnych stron i naszych atutów? Co, jeśli „bycie kobietą w biznesie” to wartość sama w sobie? Coś, co należy podkreślać, eksponować i czerpać z tego siłę do codziennych zadań?

Spotkajmy się z uwagą i czułością, poznajmy (czasem wstydliwie ukrywaną) naszą kobiecą siłę. Zobaczmy, jak pomaga nam i wspiera nas w działaniach. Czerpmy z niej moc na co dzień.

Webinar bardzo 'na miękko’, o nas samych, o naszym wnętrzu, naszych słabościach i naszej sile. Jak z niej czerpać, jak się z nią spotykać. Jak najlepiej wykorzystywać jej potencjał.Zapisy: https://www.eventbrite.com/…/jak-pielegnowac-kobieca…

Wydarzenie odbędzie się online, za pośrednictwem platformy Zoom