„Produktywność w czasach wirusa” to temat webinarium organizowanego 10. grudnia przez Oddział Kraków PMI Poland Chapter. Poprowadzi je Chief Productivity Officer platformy Produktywni.pl, doświadczony IT menedżer, i mówca TEDx  – Piotr Nabielec.

W trakcie warsztatu zajmiemy się najważniejszymi tematami dotykającymi organizacji swojego czasu w obecnych, niestabilnych czasach. Będzie o pracy zdalnej, o zarządzaniu priorytetami oraz o roli emocji w tym procesie i jak sobie z tym radzić. Wszystko w formie interaktywnego wykładu przeplecionego ćwiczeniem przy jednoczesnej aktywności na chacie!

BIO

Piotr Nabielec

Przez 10 lat zbierał doświadczenia w IT jako programista i menedżer, aż w 2015 roku założył Produktywni.pl, gdzie prowadzi szkolenia i kursy online. Pomaga ludziom opanować chaos tysiąca aktywności i wdrożyć dobre, zdrowe nawyki organizacji czasu – “Produktywność w rytmie slow”. Muzyk. Mówca TEDx. Przeszkolił już ponad 3000 osób, a jego kurs na platformie Udemy ma ponad 5.000 uczestników i 2.000 pozytywnych recenzji. 

Link do platformy Produktywni: https://produktywni.pl/