Jesteś tutaj by służyć czy być obsługiwanym?

Z tym pytaniem pozostawiamy Cię do spotkania, na które serdecznie zapraszamy już 20. stycznia 2022 o godzinie 18:00! Wydarzenie jest organizowane przezOddział Kraków PMI Poland Chapter oraz zostanie poprowadzone przez Sebastiana Chrzanowskiego-Sawickiego, trenera mentalnego i mówcę motywacyjnego. 

Koniecznie dołącz, jeśli chcesz się dowiedzieć o procesie budowania modelu przywództwa, Mental Management Fitness Practice, opartego na wewnętrznej równowadze, ciągłej pracy nad sobą, umiejętności koncentracji, skupieniu na celu oraz budowaniu pewności siebie. Przygotuj się na solidną dawkę wiedzy i praktyki, szczególnie z zakresu uważności, która powinna wyróżniać lidera XXI wieku. 

Zapraszamy na webinar 20.01.2021 o 18:00!

BIO

Sebastian Chrzanowski-Sawicki
Prokurent i dyrektor zarządzający w polskim oddziale “Troax Group”, największej na świecie grupy z zakresu bezpieczeństwa procesów produkcji i magazynowania. Działa w sektorach sprzedaży i zarządzania od 1999 roku. Mówca motywacyjny, executive coach, trener mentalny (certyfikowany trener Unstoppable Facilitator). Jest ambasadorem programu „Uważna szkoła” przy Polskim Instytucie Mindfulness oraz twórcą Akademii Bezpieczeństwa www.safetyfirstacademy.pl.

Przemawiał i szkolił w Polsce, Szwecji, Włoszech, Niemczech, USA. Współpracuje z takimi mentorami jak Jerzy Owsiak, Michael Tracy, Jacek Walkiewicz, Maciej Orłoś, Paweł Tkaczyk, Łukasz Milewski, Arnon Barnes.
Wyznaje zasadę – jeśli chcesz uczyć innych, najpierw sam pokaż co osiągnąłeś. Służy doświadczeniem umiejętnego oraz efektywnego wykorzystywania uważności i narzędzi treningu mentalnego do osiągania sukcesu.

LinkedIn profil: https://www.linkedin.com/in/sebastian-chrzanowski-sawicki/