Niedawno, mieliśmy ogromną przyjemność gościć Magdalenę Kępińską-Jasny, doktora nauk o zarządzaniu i trenera biznesu, która poprowadziła warsztaty na temat Złości i Inteligencji Emocjonalnej.
W imieniu Oddziału Kraków PMI PC cieszymy się, że możemy Was zaprosić na więcej! 🙂
Już 4. grudnia Magdalena poprowadzi całodniowe szkolenie z Inteligencji Emocjonalnej Lidera.
Dodatkowo, w innym terminie, będziecie mogli zdiagnozować swoją IE i otrzymać spersonalizowaną informację zwrotną.
Czego dowiesz się/doświadczysz podczas szkolenia, co będziesz praktykować?
• rozwijanie swojej świadomości emocjonalnej, czyli lepsze poznanie siebie i doznawanych emocji, oraz używanie emocji do konkretnych działań zawodowych
• budowanie własnego słownika emocjonalnego poprzez rozróżnianie emocji podstawowych i pochodnych, w tym rozpoznawanie uczuć rzekomych
• odkrywanie informacji kryjących się za emocjami i używanie ich do podejmowania decyzji
• tworzenie osobistych strategii emocjonalnych wspierających lidera
• regulowanie emocji i używanie wiedzy emocjonalnej do konstruktywnego wyrażania siebie
• rozwiązywanie trudnych sytuacji biznesowych metodą 4 kroków IE

Forma zajęć: Szkolenie całodniowe, od 9:00 do 17:00.
Choć wydarzenie będzie prowadzone online, to nie zabraknie interakcji, pracy w małych grupach, będzie przestrzeń na radość, empatię i doświadczanie nowego. Dla komfortu uczestników szkolenie będzie prowadzone w grupie nie większej niż 15 osób.


Rejestracja oraz więcej informacji o szkoleniu i jego koszcie: Link
Członkowie PMI Poland Chapter: dodatkowe 10% zniżki!

Dodatkowo, w innym terminie, każdy z uczestników szkolenia będzie miał wyjątkową możliwość zdiagnozowania swojej IE i spotkania się z Magdą na spersonalizowanej sesji. Warto poznać wynik tej analizy przed warsztatem, ponieważ umożliwi on pracę i rozwój Twojej IE podczas wydarzenia.
Dzięki diagnozie z sesją:
• otrzymasz obszerny raport, z którego dowiesz się, jaki jest Twój ogólny poziom IE, a także poziom 4 zdolności składających się na IE; poszerzysz swoją wiedzę na temat samej IE; wykonasz ćwiczenia praktyczne wspierające rozwój IE;
• w czasie sesji informacji zwrotnej otrzymasz szczegółową analizę Twojego wyniku oraz określimy Twoje mocne strony i obszary z potencjałem rozwojowym.

Forma zajęć: Indywidualna diagnoza IE psychometrycznym testem TIE ® z sesją informacji zwrotnej 45-60 min.

Rejestracja oraz więcej informacji o diagnozie i jej koszcie: Link
Członkowie PMI Poland Chapter: dodatkowe 10% zniżki!

Bio
Magdalena Kępińska-Jasny
Trener biznesu z doświadczeniem w konsultingu, doktor nauk o zarządzaniu. Certyfikowany facylitator MSCEIT i TIE (testów parametrycznych do diagnozowania Inteligencji Emocjonalnej). Prowadziła seminaria i warsztaty z Action Learningu i Inteligencji Emocjonalnej m.in. dla PMI Poland Chapter, w Oddziałach: Kraków, Warszawa, Wrocław, Śląski i Kujawsko-Pomorski. Wykładowca studiów podyplomowych i MBA. Absolwentka Treningu Budowania Relacji w Grupie TROP. Członkini ISEI – International Society for Emotional Intelligence. Ukończyła trening Inteligencji Emocjonalnej (IE) organizowany przez ISEI na poziomie profesjonalnym. Autorka testu IEFZ – Inteligencja emocjonalna funkcjonowania w zespole. Przebadała IE w kilkudziesięciu zespołach projektowych w Polsce.

www.drjasny.pl