VII KONFERENCJA PMI ŚLĄSK

„VUCA – Odnajdź siebie po chaosie”

VUCA, chaos, niewiadome, nielogiczne – takimi określeniami od jakiegoś czasu opisujemy rzeczywistość. Pytanie brzmi – co dalej? Jak my i nasze projekty możemy poradzić sobie w nowych realiach? Jak stawić czoła zgliszczom po turbulencjach? Co może być pewnikiem w nowych, niepewnych czasach? Jak wykorzystać ich potencjał?

Na te pytania odpowiemy  podczas Konferencji PMMania 2020 „VUCA – Odnajdź siebie po chaosie”. 

PMMania to dwudniowe wydarzenie zrzeszające pasjonatów zarządzania projektami. W trakcie wydarzenia odbędą się prelekcje oraz warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży z Polski i z zagranicy. Już od 7 lat PMMania organizowana jest przez wolontariuszy Śląskiego Oddziału PMI. Przez ten czas zyskała liczną rzeszę powracających uczestników.

Aktualnie obserwowane przez nas procesy gospodarcze, społeczne czy biznesowe pokazują w jak bardzo nieprzewidywalnym świecie żyjemy. Pandemia koronawirusa jest jednym z przykładów wydarzeń z ostatnich lat, które mają wpływ na dynamiczne zmiany zachodzące w znanych nam dotąd strukturach. Z tego powodu tegoroczna edycja wydarzenia jest wyjątkowa. 

Ze względu na sytuację epidemiczną wydarzenie w całości zostanie przeprowadzone online. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się w wirtualnej rzeczywistości za pomocą aplikacji Zoom, tak aby móc poznać prezentowane zagadnienia, a także zadać pytania zaproszonym ekspertom.

Dodatkowe  informacje dotyczące zapisów na wydarzenie znajdziecie na naszych mediach społecznościowych. 

Do zobaczenia na PM Manii!

https://pmmania.pmi.org.pl/