Inicjatywa i samodzielność w zespole

PMI PC Oddział Poznań serdecznie zaprasza na kolejne #8 spotkanie z cyklu PM Adventure.

PM Adventure znacie jako cykl spotkań dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami, które chcą zdobywać wiedzę, podnosić swoje kompetencje i budować sieć networkingową. Poruszane przez nas tematy dotyczą m.in. zarządzania projektami, kompetencji miękkich czy umiejętności przywódczych.

Każdy menedżer projektu chce mieć zespół, który przewiduje problemy, inicjuje rozwiązania i usprawnienia. Dzięki temu prace przebiegają sprawniej, a menedżer ma więcej czasu na pracę strategiczną. Uczestnicy spotkania będą mieć okazję zdobycia praktycznej wiedzy przydatnej w budowaniu inicjatywy w zespołach i prowokowaniu ich rozwoju.

Porozmawiajmy o tym:

  • Czym jest inicjatywa i czego należy wymagać?
  • Jak rozmawiać z pracownikiem o oczekiwanym poziomie inicjatywy?
  • Co blokuje inicjatywę w firmach?
  • Jak zwiększać inicjatywę w zespole? Techniki i dobre praktyki.

Webinar poprowadzi:

Wojciech Paździor – założyciel i CEO Active Strategy

Specjalizuje się w doskonaleniu kompetencji menedżerskich i rozwoju zespołów w dynamicznie rozwijających się firmach. Od 2012 prowadzi zespół rozproszony. Klienci zgłaszają się do niego, kiedy chcą dokonać zmiany struktury, stylu zarządzania zespołami lub atmosfery i kultury organizacyjnej. Prowadzi programy rozwoju umiejętności przywódczych przedsiębiorców, menedżerów i kierowników projektów. Wspierając organizacje polskie i międzynarodowe, poznał różne branże, co pozwoliło mu na szerokie rozumienie problemów klientów. Pracował z: Akamai, Allegro, Atos, Divante, GE, HP, Nasza-Klasa, OLX Group, Oracle, Samsung, Siemens, Volkswagen. Zobacz więcej na LinkedIn