Master your Flow: Jak skutecznie zarządzać projektem & produktem stosując flow management

PMI PC Oddział Poznań serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu PM Adventure. Już szósty raz w Poznaniu!

Skutecznie zarządzanie projektem lub produktem to sztuka. A jak w każdej sztuce bywają mistrzowie i partacze. Tych drugich znacie pewnie na co dzień. Tych pierwszych… nie jest zbyt wielu, więc także dlatego warto poznać stosowane przez nich metody.

Partaczy zostawmy na boku i skupmy się na mistrzach, na tym jak działają, jak się zachowują i jakie techniki zarządzania stosują. W szczególności skupimy się na jednej z metod, która jest jedną z najbardziej niedocenianych metod zarówno zarządzania, jak i zarządzania projektami, czy produktami. Metodę, którą stosują prawdziwi arcymistrzowie, jak… Raul Jose Capablanca, czy Robert Fischer. Tą metodą jest flow management i kilka związanych z nią dodatkowych niuansów.

Podczas webinaru wyjdziemy od kilku wyzwań projektowych i produktowych dotykających nas wszystkich – kierowników projektów, liderów zespołów, właścicieli produktów, czy też członków zespołów projektowych/produktowych, takich jak:

• Brak „panowania” nad różnymi pracami w których uczestniczymy

• Zbyt wiele pracy w stosunku do możliwości realizacyjnych

• Stale wpadające „wrzutki” i przerwania rozpoczętej pracy

Przedyskutujemy oraz przećwiczymy kilka praktyk flow management, w tym także najważniejsze metryki związane z flow. Ponieważ webinar ma formę mini-warsztatu, to pracując w grupach będziecie odnosili poznane techniki do swojego kontekstu i zastanawiali się, jak można je zastosować w Waszych zespołach i firmach.

W trakcie webinaru czekają na Was krótkie quizy oraz konkurs z nagrodami. Po prostu: będzie się działo!

Bilety na darmowe wydarzenie dostępne tutaj: bilety 

Prelegent:

Dr Jerzy Stawicki

BIO

Jerzy jest konsultantem i trenerem w obszarze zarządzania i przywództwa, zarządzania projektami, metod zwinnych oraz zarządzania portfelem projektów z ponad 25-letnim doświadczeniem. Pomaga firmom i zespołom, menedżerom oraz kierownikom projektów i liderom zespołów pracować mądrzej, efektywniej oraz uzyskiwać większe zadowolenie i satysfakcję z pracy.

Jest wielkim fanem podejścia Kanban i flow management oraz zwinnego zarządzania celami i metody OKR, a także nieortodoksyjnego łączenia różnych metod i technik zarządzania projektami i produktami.

Od 2003 roku wraz z gronem współpracowników działa pod marką JS PROJECT, a od 2020 rozwija markę Akademia Per Se, oferującą kursy on-line dotyczące zwinnych metod i zwinnego zarządzania oraz gry symulacyjne dotyczące flow management.