PMI Poland Chapter Oddział Kujawsko-Pomorski zaprasza na seminarium PMI, które odbędzie się 7 października 2021 r. o godzinie 18.00. Naszym prelegentem będzie dr Jerzy Stawicki.

Tematem seminarium jest jedna z najbardziej niedocenianych metod zarówno zarządzania, jak i zarządzania projektami, czy produktami, czyli Flow Management.

Punktem startowym seminarium będą wyzwania biznesowe – projektowe i produktowe – dotykające nas wszystkich – menedżerów i decydentów, kierowników projektów, liderów zespołów, właścicieli produktów, czy też członków zespołów projektowych/produktowych, takie jak:
• Brak „panowania” nad różnymi pracami, w których uczestniczymy;
• Zbyt wiele pracy w stosunku do możliwości realizacyjnych;
• Stale wpadające „wrzutki” i przerwania rozpoczętej pracy.

Odpowiadając na pytanie: jak Flow Management może pomóc przy powyższych wyzwaniach zaczniemy na poziomie zespołu projektowego, a skończymy na poziomie całej firmy. Po drodze zaś poznamy kilka najważniejszych aspektów Flow Management.

Naszym prelegentem będzie dr Jerzy Stawicki, który jest wielkim fanem podejścia Kanban i Flow Management oraz zwinnego zarządzania celami i metody OKR, a także nieortodoksyjnego łączenia różnych metod i technik zarządzania projektami i produktami.

Dr Jerzy Stawicki
Ekspert z ponad 25-letnim doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami i portfelem projektów, podejścia Kanan i Flow Management oraz budowania zwinnych organizacji projektowych. Autor szkoleń i trener oraz konsultant i coach w tych obszarach. Fan praktycznego łączenia metod tradycyjnych, zwinnych (Agile), Lean Management, TOC i łańcucha krytycznego w zarządzaniu projektami oraz skutecznych i efektywnych metod i technik przywództwa i zarządzania.

Mówi o sobie: „pomagam menedżerom, project managerom, zespołom i firmom pracować i zarządzać efektywniej, mądrzej oraz mieć z pracy więcej fun’u/satysfakcji”.

Od ponad 18 lat (od 2003) wraz z gronem współpracowników działa pod marką JS PROJECT. Od początku 2020 rozwija markę Akademia Per Se – oferującą kursy on-line z zakresu zwinnych metod pracy i zarządzania (jak: Kanban, Scrum, OKR, Business Agility).

Wcześniej pracował w SAP Polska, gdzie m.in. pełnił funkcję kierownika projektów wdrożeniowych SAP R/3 i Consulting Managera odpowiadającego za metodyki i technologie wdrożeniowe, a także menedżera zespołu konsultantów logistyki oraz w ICL Poland i Siemens-Nixdorf.