Serdecznie zapraszamy na Webinarium, które po raz pierwszy organizujemy wspólnie z Project Management Institute Poland Chapter. To również pierwsze nasze wydarzenie, na którym gościć będziemy prelegentów z Indii oraz USA.

Spotkanie odbędzie się pod tytułem: „Agility, leadership and inclusion in the VUCA world” i będzie prowadzone w całości w języku angielskim.

Zaprosiliśmy wieloletnich praktyków z doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektami w międzynarodowym środowisku, pracujących w dużych (i bardzo dużych) zespołach. Z przyjemnością ogłaszamy, że naszymi gośćmi będą Priya Patra i Albert Schneider.

Wraz z nadejściem pandemii, świat wszedł w okres zupełnie nowej niepewności, z którą liderzy muszą sobie radzić, jednocześnie utrzymując wyniki finansowe i budując zaangażowanie swoich zespołów. Dzieje się to wszystko w warunkach innych, niż które znaliśmy do tej pory. Jak się zaadaptować, przetrwać i budować wartości jeszcze doskonalsze, niż przed kryzysem? Podejmiemy taką dyskusję właśnie podczas naszego najbliższego spotkania.

Wydarzenie służy przede wszystkim zbudowaniu społeczności pasjonatów sztuki Project Managment’u, którą cechować będą podobne wartości i zbliżone cele. Nasze spotkania promują profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazują aktualne trendy w zarządzaniu.

Webinarium kierujemy do menedżerów średniego i wyższego szczebla, kierowników projektów, analityków oraz studentów kierunków związanych z zarządzaniem projektami, ale zapraszamy również wszystkich, którzy jeszcze nie mają doświadczenia w szeroko pojętym project management, a chcą dołączyć do grona specjalistów w tej dziedzinie.

Serdecznie zapraszamy!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązkowa będzie wcześniejsza rejestracja. Link do rejestracji podamy wkrótce.