Już dziś PMI Poland Chapter w Szczecinie zaprasza Was na 47. Seminarium PMI, które odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. o godzinie 18.00. Naszym prelegentem będzie Peter M. Kaufman.

Łapcie link do rejestracji: https://47-seminar-pmi-pc-szczecin.eventbrite.co.uk

Peter M. Kaufman

Tematem spotkania będzię

Respect, Authority, and the Polish Accent:
5 Tips for Getting the Most out of your Voice on Zoom Meetings

Co trzeba zrobić, by „mieć decydujący głos” na spotkaniu biznesowym?

Zwykle chcielibyśmy, aby to osoba mająca najlepsze pomysły była liderem. Nie zdarza się jednak to często, a zwykle w ogóle. Ludzki „gadzi mózg” jest często silniejszy, a to jak mówimy staje się często istotnym czynnikiem decydującym o tym, o kim będziemy podświadomie myśleli jako o przywódcy. W świecie zdalnych spotkań głos nabiera dodatkowego znaczenia, ponieważ mowa ciała i to co widzimy w na ekranie w Zoomie czy innym narzędziu do zdalnej komunikacji często jest dość mocno ograniczone.

Podczas tych zajęć trener kariery Peter M. Kaufman nauczy nas, jak najlepiej wykorzystać nasz polski akcent, aby zyskać szacunek, autorytet na spotkaniu, zwłaszcza w czasie rozmów biznesowych z interesariuszami natywnie posługującymi się językiem angielskim.

Peter M. Kaufman

Peter M. Kaufman

Trener kariery specjalizujący się w pomaganiu Europejczykom pracującym w środowisku anglojęzycznym, a nie mówiący natywnie po angielsku.

Urodzony w Nowym Jorku, rozpoczynał karierę jako analityk ilościowy na Wall Street. Później przeniósł się na 5 lat do Budapesztu, gdzie prowadził teatr improwizacji, szkoląc aktorów i liderów biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie mieszka w Kijowe na Ukrainie, skąd prowadzi swój autorski program „Power Talk”, który łączy jego doświadczenie aktorskie i biznesowe. Pomaga profesjonalistom w przyswajaniu technik psychologicznych i wokalnych niezbędnych do bycia liderem w dzisiejszym świecie biznesu.

Profil LinkedIn : www.linkedin.com/in/peter-mezey-kaufman
Kontakt mailowy: peter@getfluentfast.me

Za udział w webinarium przysługuje 1.5 punktu PDU w kategorii Leadership

Uwaga – Seminarium w języku angielskim!