Nasz prelegent to Rouzbeh Kotobzadeh

Już dziś PMI Poland Chapter w Szczecinie zaprasza Was na 46. Seminarium PMI, które odbędzie się 30 marca 2021 r. o godzinie 18.00. Naszym prelegentem będzie Rouzbeh Kotobzade.

Łapcie link do rejestracji: https://www.eventbrite.com/e/142001643739/

Tematem spotkania będzię

Business Analysis
Missing Link
in Project Oriented Organizations

Jest tylko jedna gorsza rzecz niż projekt, który zakończył się porażką. To projekt który zakończył się mniejszym lub większym „sukcesem”, choć nigdy nie powinien zacząć być realizowany. Wielokrotnie rozmawialiśmy na naszych seminariach o Projektach, Programach oraz Zarządzaniu Portfolio, jednak ciągle widzimy dużo niepowodzeń oraz niewłaściwych decyzji podejmowanych w przedsiębiorstwach. Wydaje się, że do pełnego sukcesu brakuje jakiegoś składnika. Tym brakującym ogniwem bywa czasem Analiza Biznesowa, która powinna grać istotną rolę w każdej organizacji. Na Webinarium zaprasza PMI PC Szczecin we wtorek 30 Marca o 18:00. Rouzbeh opowie nam o Analizie Biznesowej i postara się pomóc w lepszym zrozumieniu obszarów z nią związanych. Uwaga – seminarium w języku angielskim.

Rouzbeh Kotobzade
PMP, PfMP, PMI-PBA,PMI-ACP, PMI-RMP, PMI-SP, PSM I, PRINCE2P

Oprócz 15 lat doświadczenia w branży Gas&Oil, Construction, IT & Finances, jest również instruktorem i konsultantem w dziedzinie Zarządzania Projektami, tematyki Agile oraz Analizy Biznesowej. Był recenzentem standadów PMBoK v6, Portfolio Management v4, Business Analysis v1. Od wielu lat aktywny członek PMI

Profil LinkedIn : https://www.linkedin.com/in/Rouzbeh-kotobzadeh/

Za udział w webinarium przysługuje 1.5 punktu PDU w kategorii Business & Strategic.

Uwaga – Seminarium w języku angielskim!