PMI Poland Chapter Wrocław Branch

PMI Oddział Wrocław

działa już od 2007 roku przedstawiając Państwu praktyków zarządzania projektami, osoby z bogatym doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w zarządzaniu oraz chęcią i pasją do dzielenia się swoją wiedzą

PMI Oddział Wrocław działa już od 2007 roku przedstawiając Państwu praktyków zarządzania projektami, osoby z bogatym doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w zarządzaniu oraz chęcią i pasją do dzielenia się swoją wiedzą.

Skład

Jolanta Dudzińska

Dyrektor Zarządzający

jolanta.dudzinska@pmi.org.pl

Katarzyna Labocha

Wicedyrektor ds. programów i wydarzeń

katarzyna.labocha@pmi.org.pl

Aneta Cymbrykiewicz

Wicedyrektor ds. marketingu i komunikacji

aneta.cymbrykiewicz@pmi.org.pl

Anna Karnafel

Wicedyrektor ds. administracji i członkostwa

anna.karnafel@pmi.org.pl

Aneta Kisielewska-Borgul

Wicedyrektor ds. wolontariuszy

aneta.kisielewska-borgul@pmi.org.pl 

Tomasz Stasiński

Wicedyrektor ds. Edukacji i rozwoju zawodowego

tomasz.stasinski@pmi.org.pl

Paweł Rosiński

Wicedyrektor ds. IT

pawel.rosinski@pmi.org.pl

Anna Landzwojczak

Wolontariusz

anna.landzwojczak@pmi.org.pl 

Damian Wojewoda

po. wicedyrektora ds Relacji Biznesem

damian.wojewoda@pmi.org.pl

Milena Pastucha-Panek

Wolontariusz

milena.pastucha-panek@pmi.org

Daria Ostrowska

Wolontariusz

daria.ostrowska@pmi.org.pl

Iga Czupryniak

Wolontariusz

iga.czupryniak@pmi.org.pl

 

Kornelia Trzęsowska

Wolontariusz

kornelia.trzesowska@pmi.org.pl

 

Magdalena Sobantka

Wolontariusz

magdalena.sobantka@pmi.org.pl

 

Aleksandra Cygan

Wolontariusz

aleksandra.cygan@pmi.org.pl

Aneta Wereszczak

Wolontariusz

aneta.wereszczak@pmi.org.pl

Justyna Różycka-Antkowiak

Wolontariusz

justyna.rozycka-antkowiak@pmi.org.pl

Aktualności

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

X