PMI Poland Chapter Podkarpacie Branch

Witamy na stronie PMI PC Oddział Podkarpacie

Jako najmłodszy Oddział PMI PC budujemy sukcesywnie społeczność pasjonatów sztuki Project Managment’u na Podkarpaciu, którą cechują podobne wartości i zbliżone cele. Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazujemy aktualne trendy w zarządzaniu.

Podkarpacie to ludzie – otwarci, pracujący z pasją i przedsiębiorczy. Ludzie tworzący gospodarkę cechującą się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego produkcji. Funkcjonujące w ramach Doliny Lotniczej firmy to czołówka branży lotniczej w światowej skali, a branża informatyczna to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów w regionie.

Nie dziwi więc potrzeba rozwoju kadry menedżerskiej i czerpania z najlepszych praktyk wypracowanych przez ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami. Na tę potrzebę, która na Podkarpaciu jest szczególnie wyraźna, odpowiada zespół prężnie działających wolontariuszy z Oddziału PMI Podkarpacie.

Jako najmłodszy Oddział PMI PC budujemy sukcesywnie społeczność pasjonatów sztuki Project Managment’u na Podkarpaciu, którą cechują podobne wartości i zbliżone cele. Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazujemy aktualne trendy w zarządzaniu.

Organizujemy wiele wydarzeń kierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla, kierowników projektów, analityków oraz studentów kierunków związanych z zarządzaniem projektami. Jesteśmy autorem cyklu seminariów „Projekt Podkarpacie”, dbamy o ciągłą relację z uczelniami i przedstawicielami biznesu z regionu.

Nasze plany sięgają daleko – jeśli masz ochotę realizować je z nami – zapraszamy do kontaktu!

Od początku swojej działalności aktywnie działamy w mediach społecznościowych – zapraszamy do śledzenia naszej działalności:

Aktualności

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Podkarpacie