PMI Poland Chapter Podkarpacie Branch

Witamy na stronie PMI PC Oddział Podkarpacie

Jako najmłodszy Oddział PMI PC budujemy sukcesywnie społeczność pasjonatów sztuki Project Managment’u na Podkarpaciu, którą cechują podobne wartości i zbliżone cele. Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazujemy aktualne trendy w zarządzaniu.

Podkarpacie to ludzie – otwarci, pracujący z pasją i przedsiębiorczy. Ludzie tworzący gospodarkę cechującą się wysokim poziomem zaawansowania technologicznego produkcji. Funkcjonujące w ramach Doliny Lotniczej firmy to czołówka branży lotniczej w światowej skali, a branża informatyczna to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów w regionie.

Nie dziwi więc potrzeba rozwoju kadry menedżerskiej i czerpania z najlepszych praktyk wypracowanych przez ekspertów w dziedzinie zarządzania projektami. Na tę potrzebę, która na Podkarpaciu jest szczególnie wyraźna, odpowiada zespół prężnie działających wolontariuszy z Oddziału PMI Podkarpacie.

Jako najmłodszy Oddział PMI PC budujemy sukcesywnie społeczność pasjonatów sztuki Project Managment’u na Podkarpaciu, którą cechują podobne wartości i zbliżone cele. Promujemy profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazujemy aktualne trendy w zarządzaniu.

Organizujemy wiele wydarzeń kierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla, kierowników projektów, analityków oraz studentów kierunków związanych z zarządzaniem projektami. Jesteśmy autorem cyklu seminariów „Projekt Podkarpacie”, dbamy o ciągłą relację z uczelniami i przedstawicielami biznesu z regionu.

Nasze plany sięgają daleko – jeśli masz ochotę realizować je z nami – zapraszamy do kontaktu!

Od początku swojej działalności aktywnie działamy w mediach społecznościowych – zapraszamy do śledzenia naszej działalności:

Skład

Arkadiusz Sidor

Dyrektor Zarządzajcy Oddziału Podkarpacie

Joanna Długosz

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. Edukacji

Jarosław Krupa

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. Promocji i Marketingu

Tomasz Lupa

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. Wydarzeń

Paweł Rak

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. Operacyjnych i Wolontariatu

Tomasz Ruchlewicz

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. IT

Bartłomiej Zydroń

Z-ca Dyrektora Oddziału ds. Finansów

Renata Bała

Lider Obszaru Mediów Społecznościowych

Michalina Kotowicz-Mańko

Lider Obszaru Mediów Tradycyjnych

Szymon Pieprzyk

Lider Obszaru Innowacji

Dawid Sidor

Lider ds. CRM

Łukasz Banaś

Project Manager

Michał Tryka

Project Manager

Anna Bąk

Wolontariusz

Aktualności

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Sztuczna inteligencja, projekty i… wino!

dodano: 25-01-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Seminarium on-line, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Wydarzenia

Jak merytorycznie i nietuzinkowo spędzić styczniowy wieczór zachowując pandemiczny dystans?
Przeczytaj relację z wyjątkowego wydarzenia dla członków PMI Poland Chapter!

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Podkarpacie

Agility, leadership and inclusion in the VUCA world

Data i miejsce wydarzenia: 12.05.2020, InternetKategoria: Podkarpacie, Seminarium on-line, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Webinarium PMI Podkarpacie. To również pierwsze nasze wydarzenie, na którym gościć będziemy prelegentów z Indii oraz USA.

Spotkanie odbędzie się pod tytułem: „Agility, leadership and inclusion in the VUCA world” i będzie prowadzone w całości w języku angielskim.

Więcej

X