PMI Poland Chapter Lubuskie Branch

PMI Oddział Lubuskie: Ludzie, Satysfakcja, Doświadczenie

Witaj w świecie Project Management Institute (PMI) – światowej organizacji skupiającej pasjonatów zarządzania projektami. W dewizę “Myśl globalnie, działaj lokalnie” wpisują się działania oddziału PMI Lubuskie. Dlaczego? Zobacz sam! 

Oddział Lubuskie: Tworzymy silną społeczność projektową

PMI Oddział Lubuskie to dynamiczna społeczność zrzeszająca profesjonalistów, studentów oraz entuzjastów zarządzania projektami. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, rozwijania umiejętności i budowania trwałych relacji biznesowych.

Dlaczego warto być częścią PMI Oddział Lubuskie?

Rozwój zawodowy: Jako członek PMI Oddział Lubuskie zyskasz dostęp do wysokiej jakości szkoleń, warsztatów i konferencji, które pomogą Ci poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie zarządzania projektami.

Networking: Nasze spotkania i wydarzenia to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z innymi osobami z branży. Możesz wymieniać się doświadczeniami, zdobywać nowe perspektywy i budować relacje z ludźmi o podobnych celach zawodowych.

Wsparcie społeczności: PMI Oddział Lubuskie to nie tylko miejsce do nauki, ale także do dzielenia się wiedzą i wsparcia. Nasza społeczność jest otwarta, przyjazna i gotowa pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z projektami.

Znajdziesz nas na:

Skład

Marcin Jaworski

Lider Oddziału

marcin.jaworski@pmi.org.pl

 IT Senior Project Manager z 10 letnim doświadczeniem w Zarządzaniu Projektami, certyfikowany PMP, PSPO i SM, Lider oddziału PMI Lubuskie, Mentor i podcaster kanału ITTEA. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach produkcyjnych z branży automotive, po czym przebranżowił się do IT. Entuzjasta agilowego mindsetu, miłośnik podcastów i praktyk biohackingu. Maratończyk, jeżdżący rowerem i odwiedzający siłownię.

 

Robert Wysocki

robert.wysocki@pmi.org.pl

Certyfikowany kierownik projektów. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu, specjalność zarządzanie projektami. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, które zdobywał w sektorach: prywatnym, publicznym i społecznym. Prowadzi badania w zakresie: Zarządzania strategicznego i Zarządzania projektami. Od 2009 członek i wolontariusz PMI. Pasjonat motoryzacji i podróży.

 

Michał Żukowski

michal.zukowski@pmi.org.pl

Menadżer projektu z ponad 12-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i przemyśle. Od kilku lat realizuje duże, międzynarodowe projekty dla jednej z wiodących firm produkcyjnych w województwie lubuskim (rynek Ameryki Północnej, Azji, Europy). Prywatnie pasjonat motocykli i dobrej muzyki.

 

Klaudia Gajda

klaudia.gajda@pmi.org.pl

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie „nauki o zarządzaniu i jakości” oraz Business Development Expert w firmie finansowo-technologicznej. Główne zainteresowania to wiedza z zakresu zachowań międzyludzkich, zasady nawiązywania i utrzymywania relacji z kluczowymi interesariuszami przedsiębiorstwa oraz role społeczne pełnione w pracy zespołowej. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, kulinariom – gotowanie oraz zgłębianie tajników sztuki zdrowego stylu odżywiania.

Paulina Muszyńska

paulina.muszynska@pmi.org.pl

Edukacyjnie studentka 4 roku zarządzania na Uniwersytecie Zielonogórskim. Zawodowo project manager w Stowarzyszeniu Polska Izba Rozwoju Elektromobilności. Przewodnicząca Komisji ds. Kontaktów Pozauczelnianych w Parlamencie Studenckim. Wolontariuszka w PMI Oddział Lubuskie. Zdobyła wykształcenie zawodowe w obszarze organizacji reklamy i marketingu, a doświadczenie zawodowe w redakcjach i agencjach marketingowych. Prywatnie miłośniczka gór, kajaków, lasów, fotografii, książek i ciekawych ludzi.

Jakub Maćkowiak

jakub.mackowiak@pmi.org.pl

Inżynier Jakości w automotive z 6-letnim stażem w różnych jej obszarach, obecnie odpowiedzialny za jakość dostawców w nowych uruchomieniach w fazie APQP/PPAP. Uczestniczy w łańcuchu dostaw klientów takich jak VW, Mercedes, Stellantis. Po godzinach zwolennik aktywnego spędzania czasu oraz sympatyk kuchni włoskiej i tajskiej.

Aktualności

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Lubuskie