PMI Poland Chapter Kujawsko-Pomorskie Branch

Witamy na stronie PMI PC Oddziału Kujawsko – Pomorskie

Działamy od 2013 roku. Głównym celem naszego oddziału jest budowanie społeczności osób związanych z project managment’em. Cyklicznie organizujemy warsztaty, konferencje, spotkania on-line związane z szerzeniem dobrych praktyki z dziedziny zarządzania projektami.
Chcesz do nas dołączyć?
Zapraszamy do współpracy.

Dowiedź się więcej – zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Zespół PMI Kujawsko-Pomorskie

Emilia Kucharska
Dyrektor Zarządzający
emilia.kucharska@pmi.org.pl

Maciej Koszykowski
Wicedyrektor ds. Edukacji i Rozwoju
maciej.koszykowski@pmi.org.pl

Dariusz Ciechan
Wolontariusz
dariusz.ciechan@pmi.org.pl

Rafał Młotek
Wicedyrektor ds. IT
rafal.mlotek@pmi.org.pl

Piotr Koziński
Wolontariusz
piotr.kozinski@pmi.org.pl

Marta Rozwadowska
Wicedyrektor ds. Finansów
marta.rozwadowska@pmi.org.pl

Paulina Chmiel
Wolontariusz
paulina.chmiel@pmi.org.pl

Grzegorz Wyrzykowski
Wolontariusz
grzegorz.wyrzykowski@pmi.org.pl

Kamila Kłosowska
Wolontariusz
kamila.klosowska@pmi.org.pl

Marta Kinowska
Wicedyrektor ds. Marketingu i Komunikacji
marta.kinowska@pmi.org.pl

Aktualności

Sztuczna inteligencja, projekty i… wino!

dodano: 25-01-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Seminarium on-line, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Wydarzenia

Jak merytorycznie i nietuzinkowo spędzić styczniowy wieczór zachowując pandemiczny dystans?
Przeczytaj relację z wyjątkowego wydarzenia dla członków PMI Poland Chapter!

Więcej

31. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 23-11-2020 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Z przyjemnością przedstawiamy Wam kolejny numer Strefy PMI, w którym za temat przewodni obraliśmy tytuł wywiadu z Antonio Nieto-Rodriguezem: Projects – the greatest disruption of the 21st century.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Kujawsko-Pomorskie

Let`s swarm 3

Data i miejsce wydarzenia: 19.05.2021, InternetKategoria: Kujawsko-Pomorskie

PMI PC Kujawsko-Pomorskie Branch serdecznie zaprasza na drugie wydarzenie z cyklu ,,Let`s swarm! – Kultura zjada strategię na śniadanie, czyli łamanie framework’ów i metod”.

Więcej

Let`s swarm 2

Data i miejsce wydarzenia: 28.04.2021, InternetKategoria: Kujawsko-Pomorskie

Więcej

X