PMI Poland Chapter Kujawsko-Pomorskie Branch

Witamy na stronie PMI PC Oddziału Kujawsko – Pomorskie

Działamy od 2013 roku. Głównym celem naszego oddziału jest budowanie społeczności osób związanych z project managment’em. Cyklicznie organizujemy warsztaty, konferencje, spotkania on-line związane z szerzeniem dobrych praktyki z dziedziny zarządzania projektami.
Chcesz do nas dołączyć?
Zapraszamy do współpracy.

Dowiedź się więcej – zapraszamy na nasze media społecznościowe!

Zespół PMI Kujawsko-Pomorskie

Emilia Kucharska
Dyrektor Zarządzający
emilia.kucharska@pmi.org.pl

Maciej Koszykowski
Wicedyrektor ds. Edukacji i Rozwoju
maciej.koszykowski@pmi.org.pl

Dariusz Ciechan
Wolontariusz
dariusz.ciechan@pmi.org.pl

Rafał Młotek
Wicedyrektor ds. IT
rafal.mlotek@pmi.org.pl

Piotr Koziński
Wolontariusz
piotr.kozinski@pmi.org.pl

Marta Rozwadowska
Wicedyrektor ds. Finansów
marta.rozwadowska@pmi.org.pl

Paulina Chmiel
Wolontariusz
paulina.chmiel@pmi.org.pl

Grzegorz Wyrzykowski
Wolontariusz
grzegorz.wyrzykowski@pmi.org.pl

Kamila Kłosowska
Wolontariusz
kamila.klosowska@pmi.org.pl

Marta Kinowska
Wicedyrektor ds. Marketingu i Komunikacji
marta.kinowska@pmi.org.pl

Aktualności

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Kujawsko-Pomorskie

Czerwiec, 2022

X
X
X