PMI Poland Chapter Gdańsk Branch

PMI Oddział Gdańsk działa od 2008 roku, ale lokalna społeczność praktyków zarządzania projektami w Trójmieście zrzeszała się już od 2004 roku. Jesteśmy aktywną grupą wolontariuszy, która realizuje projekty oraz organizuje wydarzenia służące rozwojowi i szerzeniu dobrych praktyk zarządzania projektami. Jesteśmy też otwarci na potrzeby dzieci i młodzieży, które zaspokajamy w ramach jednego z naszych projektów CSR.

Gdański Oddział PMI

To pełni pasji ludzie z różnych branż biznesowych oraz środowiska akademickiego. Organizujemy seminaria, konferencje, wspieramy lokalną młodzież, jednym słowem robimy wszystko, żeby rozwijać środowisko zarządzania projektami nad Bałtykiem!

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z Agnieszką (agnieszka.pretwic-krajewska@pmi.org.pl), naszą Liderką ds. Wolontariuszy, która wprowadzi Cię w działalność Stowarzyszenia i naszego Oddziału.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Zaglądaj na nasze media społecznościowe! 

Nasze najważniejsze inicjatywy

Konferencja NTPM

Największy projekt gdańskiego oddziału PMI. Międzynarodowa, organizowana co roku, dwudniowa konferencja, podczas której zapraszamy uczestników na prezentacje i warsztaty związane z nowymi trendami w zarządzaniu projektami.

English Summer/Winter Camp

Sztandarowy projekt CSR PMI Gdańsk. Organizowane od 2005 roku obozy dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin, dzięki którym wchodzą one w świat zarządzania projektami, jednocześnie ucząc się języka angielskiego.

Aktualności

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej

Wydarzenia w PMI PC Gdańsk