PMI Poland Chapter Gdańsk Branch

PMI Oddział Gdańsk działa od 2008 roku, ale lokalna społeczność praktyków zarządzania projektami w Trójmieście zrzeszała się już od 2004 roku. Jesteśmy aktywną grupą wolontariuszy, która realizuje projekty oraz organizuje wydarzenia służące rozwojowi i szerzeniu dobrych praktyk zarządzania projektami. Jesteśmy też otwarci na potrzeby dzieci i młodzieży, które zaspokajamy w ramach jednego z naszych projektów CSR.

Gdański Oddział PMI

To pełni pasji ludzie z różnych branż biznesowych oraz środowiska akademickiego. Organizujemy seminaria, konferencje, wspieramy lokalną młodzież, jednym słowem robimy wszystko, żeby rozwijać środowisko zarządzania projektami nad Bałtykiem!

Chcesz do nas dołączyć?

Skontaktuj się z Agnieszką (agnieszka.pretwic-krajewska@pmi.org.pl), naszą Liderką ds. Wolontariuszy, która wprowadzi Cię w działalność Stowarzyszenia i naszego Oddziału.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Zaglądaj na nasze media społecznościowe! 

Nasze najważniejsze inicjatywy

Konferencja NTPM

Największy projekt gdańskiego oddziału PMI. Międzynarodowa, organizowana co roku, dwudniowa konferencja, podczas której zapraszamy uczestników na prezentacje i warsztaty związane z nowymi trendami w zarządzaniu projektami.

English Summer/Winter Camp

Sztandarowy projekt CSR PMI Gdańsk. Organizowane od 2005 roku obozy dla dzieci z najbardziej potrzebujących rodzin, dzięki którym wchodzą one w świat zarządzania projektami, jednocześnie ucząc się języka angielskiego.

Nasz Zespół

Justyna Baranowska

Liderka Oddziału Gdańskiego

justyna.baranowska@pmi.org.pl

Ada Stajewska

Liderka ds. Finansów

ada.stajewska@pmi.org.pl

Agnieszka Pretwic-Krajewska

Liderka ds. Wolontariuszy; Kierownik Projektu NTPM 2020

agnieszka.pretwic-krajewska@pmi.org.pl

Beata Piętka

Liderka ds. Kontaktu z Biznesem

beata.pietka@pmi.org.pl

Judyta Brauer

Liderka ds. Wydarzeń

judyta.brauer@pmi.org.pl

Wiktor Rozmus

Lider ds. IT

wiktor.rozmus@pmi.org.pl

Arkadiusz Miętus

Lider ds. Edukacji i Współpracy z Uczelniami

arkadiusz.mietus@pmi.org.pl

Damian Szczesny

Kierownik Projektu English Summer/Winter Camp;
Członek Zarządu PMI PC ds. Edukacji i Współpracy z Uczelniami

damian.szczesny@pmi.org.pl

Ada Grzenkowicz

Mentorka

ada.grzenkowicz@pmi.org.pl

Aktualności

Nowe oblicze PMI w Internecie

dodano: 06-04-2020 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, WrocławTag: PMI PC

Prezentujemy dziś zupełnie nowe oblicze PMI.org.pl. Strona stworzona zupełnie od zera. Pozwoliliśmy oddejść poprzedniczce na zasłużoną emeryturę a na scenę wprowadzić świeżaka.

Więcej

Brak nadchodzących wydarzeń. Zapraszamy już wkrótce!