PMI Polska oddział Kraków ma ogromną przyjemność zaprosić wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo w PMI, do uczestnictwa w bezpłatnym warsztacie online w języku polskim pt. „Komunikowanie trudnych wiadomości„. 

Warsztat odbędzie się 24 lutego (sobota) oraz 25 lutego (niedziela) w godzinach 10:00 – 14:00. 

Odbierz swój darmowy bilet tutaj

Zmiany strukturalne, nowe technologie, nieoczekiwane decyzje klienta, zmiany priorytetów i planów, brak środków na realizację projektów – te aspekty to jedynie przykłady sytuacji, które mają realny wpływ na funkcjonowanie nas i naszych zespołów. Wiele z tych obszarów prowadzą do konieczności przekazania trudnej wiadomości, która odbije się na przyszłość poszczególnych pracowników, zespołów, a niejednokrotnie nawet całej firmy. 

 Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • Jak przekazać trudną wiadomość z szacunkiem,
  • Jak zapewnić jasność przekazu,
  • Jak mówić by Cię słuchano i rozumiano,


a także poznać psychologiczne mechanizmy i reakcje na trudne wiadomości zapraszamy Cię serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Podczas warsztatu będziesz uczestniczyć w ćwiczeniu, które na pewno zostanie z Tobą na długo i do którego łatwo wrócisz, gdy przyjdzie czas na Twoją kolejną rozmowę lub spotkanie, podczas którego będziesz przekazywać trudną wiadomość. Zdobędziesz wiedzę, którą z łatwością zastosujesz w praktyce.

Partnerem wydarzenia jest firma Infosys Polska Sp. z o.o, a warsztat poprowadzi Joanna Miłkowska – Rębowska – doktor nauk prawnych, psycholog, absolwentka kursów mediacji i psychoterapii, trener i twórca programów szkoleniowych. Przeprowadziła tysiące godzin szkoleń dla korporacji i innych klientów biznesowych, organów admnistracji i osób indywidualnych. W ostatnim czasie skupiona na wdrażaniu inicjatyw wellbeingowych z wykorzystaniem narzędzi oferowanych przez prawo pracy i w oparciu o budowanie zdrowej kultury organizacyjnej.

Przed rejestacją zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia. 

Liczba miejsc ograniczona! Link to zapisów znajdziesz tutaj

Zapraszamy serdecznie!

PMI Kraków Branch