Krakowski oddział PMI ma ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie. 

  • Słowa tworzą rzeczywistość. Liderzy, którzy chcą zmieniać świat, powinni się nauczyć opowiadać historie (storytelling), ale jeszcze bardziej powinni przyswoić sobie umiejętność słuchania i zadawania pytań. 
  • Empatia jest jedną z kluczowych cech współczesnego lidera. Pomaga we wprowadzaniu zmian, zapobieganiu kryzysom oraz zarządzaniu kryzysem, jeśli już się wydarzy. 

Nasz gość Robert Socha przez wiele lat jako dziennikarz był tym, który “powodował” kryzysy zadając trudne pytania. Na spotkaniu opowie nam o swojej osobistej historii oraz o tym, czego się nauczył o skutecznej komunikacji patrząc władzy na ręce.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak komunikować się skutecznie, aby być wysłuchanym i zrozumianym? Jak sprawić, by Wasze przesłanie dotarło do odbiorcy w sposób klarowny i inspirujący? Jeśli tak, to to wyjątkowe wydarzenie jest właśnie dla Was! 

Spotkanie odbędzie się 18 stycznia w godzinach 18:00 – 21:00 w Krakowie. Uczestnicy są proszeni o wniesienie opłaty w wysokości 69 PLN na pokrycie kosztów przekąsek oraz bufetu kawowego. Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy zatem do rejestracji już dziś korzystając z poniższego linku. 

Jeśli masz pytania dotyczące warsztatu napisz do nas. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie.  

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym prelegencie? Kliknij tutaj.

Zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia


Do zobaczenia w Krakowie!
Zespół PMI Poland Chapter Kraków Branch

Więcej informacji na temat spotkania oraz link do rejestracji znajdziesz tutaj

BIO

Robert Socha

Dziennikarz, prawnik, konsultant.

Szkoli i doradza w zakresie skutecznej komunikacji, komunikacji kryzysowej, wystąpień publicznych, storytellingu, weryfikacji i fact-checkingu, a także “białego wywiadu” (OSINT).

Wcześniej przez kilkanaście lat dziennikarz śledczy w TVN (Superwizjer) – laureat wielu dziennikarskich nagród. Następnie główny szkoleniowiec Google News Lab dla mediów i dziennikarzy w Europie Środkowo-Wschodniej (2021-2023), pracował w kilkunastu krajach.

Stypendysta Uniwersytetu Harvarda w USA (2016/2017) – prestiżowego programu Fundacji Niemana dla dziennikarzy. Z wykształcenia prawnik (Uniwersytet Jagielloński). Ponadto ukończył aplikację i zdał egzamin prokuratorski. Absolwent Leadership Academy for Poland (2021). 

Autor dwóch książek – o sprawie porwania Krzysztofa Olewnika oraz o prawie mediów w praktyce.

Więcej na stronie Robert Socha