Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC

Pasjonaci zarządzania projektami są wszędzie, wiedzę zdobywają nie tylko na uczelniach oferujących studia na takim właśnie kierunku. Dlatego PMI PC zaprasza uczelnie z całej Polski do uczestnictwa w Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzyskach Zarządzania Projektami. Udział w Igrzyskach mogą wziąć udział studenci studiów licencjackich i magisterskich, nienależnie od wybranego kierunku studiów.

Poprzez uczestnictwo w wydarzeniu, studenci mają wyjątkową możliwość, aby sprawdzić swoją teoretyczną wiedzą w praktycznych rozgrywkach. Igrzyska są także idealną okazją do nawiązania cennych kontaktów i poznania ekspertów. Chcemy dać studentom możliwość zdobycia nowych kompetencji i umiejętności, które są dzisiaj cenne i poszukiwane na rynku pracy.

Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami PMI PC składają się z trzech etapów:

• I etap – kwalifikacje wewnątrz uczelni, które wyłonią jeden 5-osobowy zespół, reprezentujący Uczelnię w kolejnych etapach. Ten etap trwa do 31 stycznia 2024 roku.

• II etap – egzamin online sprawdzający wiedzę i umiejętności z zarządzania projektami. Kwalifikacja najlepszych zespołów do finału odbędzie się na podstawie uzyskanego przez nie wyniku. Rozgrywki będą trwały do 23 marca 2024 roku.

• III etap (Finał) – finałowe drużyny staną w obliczu wyzwań i będą musiały użyć swojej wiedzy i umiejętności w zarządzaniu projektami podczas gry, zorganizowanej przez jednego z naszych partnerów.

📅 Finał odbędzie się 20 kwietnia 2024 roku.

👉 Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia: https://igrzyska.pmi.org.pl