Pierwsza konferencja w ramach naszej inicjatywy Women in Project Management!

Wejdź koniecznie na stronę wydarzenia i poznaj nasze Prelegentki!

Bilety w cenie Early Birds są dostępne do 23 kwietnia!

Czekają na Ciebie trzy ścieżki tematyczne, panel dyskusyjny i moderowany networking!

Nasze wydarzenie odbędzie się w wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia – Concordia Design, ulokowanej w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Nieszablonowy budynek, z XIX- wieczną fasadą znajduje się na Wyspie Słodowej w otoczeniu soczystej zieleni, malowniczym widokiem na rzekę Odrę, a zarazem świetnie skomunikowane z każdym zakątkiem miasta.

Misją Women in Project Management (WIPM) jest szerzenie wiedzy w zakresie szeroko rozumianego zarządzania projektami oraz organizacją spotkań, podczas których uczestniczki mogą się lepiej poznać, wymienić doświadczeniami oraz dowiedzieć się nieco więcej o temacie prezentowanym podczas danego spotkania.

Celem inicjatywy WIPM jest stworzenie przestrzeni dla kobiet, które chciałyby podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i które na
co dzień w swojej pracy zajmują się zarządzaniem projektami, zespołami ipodejmowaniem decyzji, łącząc obowiązki zawodowe

z rolą, jaką pełnią w życiu prywatnym.

WIPM to także poznawanie najlepszych praktyk i podnoszenie kompetencji menedżerskich, które ułatwiają pracę i wspomagają rozwój.