07.03.2023

Lokalizacja oraz godziny:

Tue, March 7, 2023, 6:00 PM – 8:00 PM CET

LongPlay Piotrkowska 90 90-103 Łódź

Kliknij, by się zapisać na wydarzenie

Zapraszamy Członków, Wolontariuszy i Sympatyków łódzkiego oddziału PMI. Nasz cel to dzielenie się wiedzą i budowanie lokalnej społeczności! ?

Przed nami 2 wystąpienia i 2 mini warsztaty

#1 Beata Nowacka opowie w warsztatowej formule sposoby i narzędzia wspierające kulturę feedbacku w organizacjach i zespołach projektowych. Uczestnicy także będą mieli okazję pochwalić się swoimi najskuteczniejszymi narzędziami, dzięki czemu z warsztatu wyjdziemy z gotowymi do wykorzystania super mocami.

#2 Kamil Zarębski przybliży proces wdrażania SCRUM w softwear house! Przedstawi konkretne strategie budowania zespołu wraz z błędami, które popełnił abyś My nie musieli ich powtarzać. Dowiemy się jak wykorzystać narzędzie analityczne do monitorowania i oceniania pracy zespołu oraz wartości, które są obowiązkowe, aby być zwinnym.

Na miejscu czekać będzie dla Was mała niespodzianka 🙂

Beata Nowacka

Uwielbia wyzwania i koncentruje się głównie na dostarczaniu wartości firmom z branży technologicznej. Obecnie wspiera młodą i innowacyjną firmę technologiczną, która wspiera startupy w ich drodze do stworzenia produktów, które pokochają klienci.

W latach 2021-2022 koncentrowała się na budowie firmy programistycznej, która pełni rolę hubu dla start-upów, wspierając je we wszystkich wyzwaniach organizacyjnych i technologicznych. W 2015 roku stanęła przed wyzwaniem zbudowania od podstaw nowego działu R&D dla francuskiego giganta w obszarze płatności i biometrii/tożsamości – udało jej się wyskalować polski zespół w pierwszym roku działalności z 11 do 100 inżynierów, nie tracąc przy tym startupowej atmosfery pracy i wdrażając zwinną kulturę organizacyjną z wykorzystaniem modelu „Agility Path”.

Pasjonatka budowania zaangażowanych i efektywnych zespołów. Zainspirowana wartościami Agile, modelem Agility Path, Management 3.0 i promowaniem kultury przedsiębiorczości w firmach. Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim (magister) oraz Zarządzania w „ICAN Institute” (MBA).

Motywy Gallupa: Aktywator, Woo, Komunikacja, Pozytywność, Wejście.

Kamil Zarębski

Zawodowo jestem nierozłącznie związany z Łodzią. Od ponad 5 lat zajmuję się realizacją projektów IT w sektorze publicznym i od samego początku staram się zaszczepiać zwinne podejście w kaskadowych oczekiwaniach. Specjalizuję się w zarządzaniu projektami o złożonych charakterze oraz wysokim poziomie niepewności, dzięki czemu każdy dzień staje się dla mnie nowym zawodowym wyznaniem.

Moją pasją jest odkrywanie nowych obszarów i sposób optymalizacji procesów w aspekcie realizacji projektów. Staram się wydobywać potencjał z każdej osoby zaangażowanej w projekt, a razem ze swoim zespołem przeszedłem cały proces transformacji w oparciu o SCRUM.

Kitesurfing i snowboard są moją receptą na podnoszenie poziomu dopaminy!