20.08.2022

Lokalizacja oraz godziny:

Centrum Kreatywności Fabryka przy. Tymienieckiego 22G w Łodzi 14:00 – 17:00

Kliknij, by się zapisać na wydarzenie

Sztuka skutecznych negocjacji, czyli jak uzyskać efekt win-win

Prezentacja skutecznych negocjacji wraz z wybranymi technikami.

Nierozłącznym elementem dzisiejszego biznesu są negocjacje. To często dzięki nim jesteśmy w stanie osiągać cele. Umiejętności negocjacyjne są obecnie potrzebne zarówno menedżerom wyższego jak i średnio szczebla, kierownikom projektów oraz liderom zespołów. Podczas warsztatu przeanalizujemy różne aspekty negocjacji, dzięki którym dowiemy się jak prawidłowo przygotować się do negocjacji.

Na wydarzenie zapraszamy zarówno osoby posiadające certyfikat PMP, jak i członków oraz sympatyków łódzkiego oddziału PMI.

W trakcie wydarzenia skupimy się na zagadnieniach związanych z:

  • procesem negocjacyjnym i jego etapy,
  • czy negocjacje win-win zawsze mają sens,
  • jak przygotować się do negocjacji,
  • w czym i jak robić ustępstwa,
  • co robić, gdy nastąpi impas w negocjacjach,
  • techniki negocjacyjne, na które trzeba uważać,
  • rola emocji w negocjacjach.

Prowadzący:

Tomasz Kolasiński

Dynamiczny, dojrzały specjalista w dziedzinie aktywnej sprzedaży B2B. Pracował jako handlowiec, menedżer sprzedaży, dyrektor handlowy w branżach elektroniki użytkowej oraz elektryczno – budowlanej. Może się poszczycić prowadzeniem szkoleń z certyfikowanego systemu sprzedaży SONaR by Certes – współtwórca tego modelu sprzedaży. Jego celem jest wspierać handlowców w rozwoju zawodowym. Systematycznie działa w social mediach. Trzy lata z rzędu był topowym głosem polskiego Linkedin. Zdolny menedżer posiadający umiejętności w zakresie zarządzania personelem, prowadzący szkolenia dla handlowców, sprzedawców, telemarketerów oraz uczestniczący w planowaniu rozwoju zawodowego kadry kierowniczej. Na salach szkoleniowych spędził ponad 1700 dni szkoleniowych. Absolwent studiów podyplomowych Uniwersytetu Łódzkiego – Podyplomowe Studium Socjologii Stosowanej w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Ukończył studia doktoranckie na Uniwersytecie Łódzkim – wydział Zarządzania.

www: https://www.tomaszkolasinski.pl/

LI: https://www.linkedin.com/in/tomasz-kolasinski/