Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jako PMI Poland Chapter Oddział Warszawa nawiązaliśmy współpracę z Inprogress Sp. z o. o. – jednym z liderów branży szkoleniowej w Polsce. Firma została Sponsorem PMI PC Warszawa na rok 2022. Jako Partner Merytoryczny znacząco wspomoże realizację strategicznych działań warszawskiego oddziału – promowanie dobrych praktyk zarządzania projektami.

15-letnie doświadczenie w rynku akredytowanych szkoleń, systematyczny rozwój i ciągłe poszerzanie oferty, zaowocowały zaufaniem tysięcy klientów. Od 2007 r., czyli początku istnienia, Inprogress przeszkoliło ponad 40 tys. osób. Teraz, jako Sponsor i Partner Merytoryczny PMI Poland Chapter Oddział Warszawa, pomoże nam w efektywny i atrakcyjny sposób propagować wiedzę o profesjonalnym zarządzaniu projektami.

O Inprogress

Każdego roku firma Inprogress jest klasyfikowana w ścisłej czołówce rankingu największych dostawców usług szkoleniowych według Computerworld. Jesienią 2019 roku została liderem rynku szkoleń AgilePM® oraz szkoleń obszaru Project Management w ramach badania „Trusted Training Radar® for AgilePM®” przeprowadzonym przez Course Conductor.

Co wyróżnia ofertę Inprogress? Praktyczna wiedza, doświadczeni trenerzy, sprawdzona jakość. Wybór szkoleń firmy to inwestycja w realne efekty. Główny element oferty Inprogress stanowią szkolenia akredytowane. Co to oznacza? Klienci decydując się na oferowane produkty szkoleniowe zyskują pewność, że od zgłoszenia, przez udział w szkoleniu, aż po opiekę na egzaminie – usługi Inprogress podlegają odgórnie zatwierdzonym standardom, szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i utrzymują najwyższą jakość na międzynarodowym poziomie.

Firma oferuje szkolenia z wielu obszarów, m. in. zarządzania projektami, programami i portfelem (m. in. PRINCE2®, AgilePM®, MoP®), inżynierii oprogramowania (IREB CPRE, ISTQB®, UML), narzędzi informatycznych (JIRA, Microsoft365), architektury organizacji (M_o_R®, COBIT® 5, MoV®) oraz Project Management Institute (PMP, PMBOK Fundamentals).

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób osiągnąć zamierzone cele i podnieść efektywność w realizacji projektów – zapraszamy na stronę https://inprogress.pl/. Znajdziesz tam więcej informacji na temat Inprogress oraz pełną ofertę firmy. Jest w czym wybierać!