Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Allegro zostało Złotym Sponsorem Project Management Institute Poland Chapter. 

Dzięki nawiązaniu współpracy sponsoringowej, PMI PC może w skuteczny sposób realizować swoją misję promowania dobrych praktyk zarządzania projektami. 

O Allegro

Allegro to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w naszej części Europy. Od ponad 20 lat ułatwia Polakom zakupy w sieci i promuje ideę przedsiębiorczości w jednej z najbardziej innowacyjnych dziedzin gospodarki. Z serwisu aukcyjnego dla hobbystów stała się najpopularniejszym miejscem internetowych zakupów, gdzie sprzedaż prowadzą małe i duże firmy handlowe, w tym największe światowe marki. Jako najbardziej rozpoznawalna marka e-commerce i największy podmiot prowadzący działalność w branży handlu detalicznego artykułami niespożywczymi w Polsce pod względem GMV, Allegro.pl jest również jednym z 10 największych portali e-commerce na świecie oraz należy do 100 największych portali internetowych na świecie pod względem miesięcznej liczby wizyt. W każdym miesiącu Allegro jest odwiedzane średnio przez ponad 21 milionów klientów – to 78% procent wszystkich użytkowników Internetu w Polsce.

Dawno temu, kiedy Allegro było startupem, firma zatrudniała zespół, który swobodnie mieścił się na kanapie. Dziś ma biura w pięciu różnych miastach, zespół liczący ponad 4800 osób, a unikatowa skala i złożoność problemów, które zespoły Allegro rozwiązują na co dzień, dają im możliwość rozwoju przy bardzo różnorodnych projektach. Allegro łączy biznes i technologię. Jest też uznawane za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce. 89% pracowników Allegro poleciłoby firmę, jako świetne miejsce do pracy. 

Zapraszamy na stronę praca.allegro.pl gdzie znajdziecie więcej informacji o aktualnych rekrutacjach i o tym jak pracuje się w Allegro.