Czy kierownik projektu zostanie zastąpiony maszyną?

A może sieć neuronowa pomoże w uporządkowaniu bieżącej koordynacji działań?

Czy zarządzanie projektem AI jest tożsame z zarządzaniem projektem informatycznym?

Czy nowoczesny project manager powinien znać podstawy Data Science?

Jaka jest przyszłość zarządzania projektami?

Podczas dwugodzinnego webinarium „Sztuczna inteligencja w zarządzaniu projektami”      

Maria Parysz opowie o wykorzystaniu sztucznej inteligencji w zarządzaniu projektami, jej wpływie na przyszłość branży i kierunkach rozwoju. Jeśli pragniesz zagłębić się w tematy Machine Learning, analizy danych i rozwiązywania złożonych problemów biznesowych – nie może Cię zabraknąć!

Zapraszamy na webinar 28.10.2021 o 18:00!

BIO

Maria Parysz

Maria jest liderem światowej Data Science Community i twórcą Kaggle Days – ruchu technologicznego w największej społeczności Data Scientists na świecie (zrzeszającej ponad 6 mln ekspertów AI). Jest współzałożycielem i dyrektorem generalnym LogicAI, dostarczającym projekty z zakresu Data Science do najlepszych światowych firm i rządów (również zwycięzca wielu międzynarodowych konkursów Data Science).

Maria jest doświadczonym i certyfikowanym menedżerem ds. innowacji, a od ponad 15 lat dzieli się swoim doświadczeniem w takich dziedzinach jak Project Management, AI Technology i User Experience Design.

Występowała na wielu wydarzeniach, m.in.Google Next w San Francisco, Gitex&AI Everything w Dubaju, oraz na wielu innych konferencjach poświęconych AI w Londynie, Tokio, Paryżu i Pekinie.

Organizator

PMI Poland Chapter Kraków Branch

Miejsce i czas

28/10/2021

18.00 – 20.00

Link do Wydarzenia