„Jak zorganizować i przeprowadzić owocne spotkania online Twojego zespołu?”, to temat kolejnego webinaru organizowanego 20. maja 2021 o godzinie 18:00 przez Oddział Kraków PMI Poland Chapter. Poprowadzi je Kinga Bazior, Chief Wellbeing Officer i EB Coordinator.

Powiedz STOP nieefektywnym spotkaniom i niezaangażowanym uczestnikom! 

Nie trać czasu na spotkania które ciągną się godzinami, uczestnicy przysypiają przed monitorem a Ty jesteś zdenerwowana/y i masz wrażenie, że to bez sensu.

A gdyby był sposób, który sprawi, że spotkania będą efektywne, uczestnicy zaangażowani, a cel spotkania osiągnięty?

Zapraszamy Was na webinar, w trakcie którego poznacie narzędzia i dobre praktyki które zmienią na lepsze Waszą codzienną pracę. 

Dowiecie się kogo warto zapraszać na spotkania, co umieścić w agendzie, jak sprawić, aby poświęcony na nie czas był wartościowy oraz jak zaangażować poszczególne typy uczestników. Porozmawiamy o facylitacji spotkań, o kontrakcie (i dlaczego go warto mieć) oraz o tym, dlaczego potrzebujemy miejsca do 'parkowania tematów’.  

Spojrzymy też na to zagadnienie, wykorzystując wiedzę związaną z Agilem i zastosujemy ją w praktyce.

Zapraszamy na webinar!

BIO

Kinga Bazior
„Organizacje przyszłości będą zdominowane przez umiejętności miękkie”. Jednak – przyszłość jest już TERAZ.
Rola Kingi obejmuje działania w obszarach takich jak: wewnętrzny i zewnętrzny employer branding, miękki HR, komunikacja, Agile, facylitacja oraz poczucie szczęścia i dobrostanu w pracy.
Kinga jest zdecydowaną zwolenniczką upraszczania procesów biznesowych, uwalniania potencjału ludzkiego oraz optymalizacji współpracy i kreatywności zespołów.

LinkedIn profil: https://www.linkedin.com/in/chiefhappinesskinga/

Organizator

PMI Poland Chapter Kraków Branch

Miejsce i czas

20/05/2021

18.00 – 20.00