PMI PC Oddział Poznań serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Women in Project Management. Już czwarty raz w Poznaniu!

Women in Project Management to cykl spotkań dla kobiet (choć Panowie też są mile widziani), które chcą zdobywać wiedzę, podnosić swoje kompetencje i budować silną sieć networkingową.

Praca zdalna w okresie pandemii z dnia na dzień stała się naszą codziennością. Rozważania nad efektywnością pracy zdalnej i jej wpływem na samopoczucie pracowników inspirują do rozmów na temat przyszłości pracy zdalnej. Jak działa ludzka psychika i jaki wpływ ma na nią okres przedłużonej izolacji społecznej? Jak praca zdalna wpływa na psychofizyczny stan człowieka? Jak wspierać zespoły i współpracowników i balansować skutki pracy w izolacji? Dołącz do naszego wydarzenia, aby poznać najnowsze wyniki badań i ciekawe punkty widzenia.

Partnerem wydarzenia jest firma Netguru, polska spółka akcyjna oferująca usługi doradztwa, tworzenia oprogramowania oraz projektowania produktów cyfrowych, będąca jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, wyróżnioną m.in. przez Financial Times, Deloitte i Forbes. Netguru powstało w 2008 r. i obecnie ma na koncie ponad 600 ukończonych projektów. Zespół liczy ponad 650 osób pracujących w jednym z dziewięciu biur lub zdalnie.

Agenda

  • 18:00-18:10 Rozpoczęcie
  • 18:10-18:20 Wprowadzenie
  • 18:20-19:20 Prelekcja na temat psychologicznych wyzwań pracy zdalnej
  • 19:20-19:30 Podsumowanie
  • 19:30-19:50 Warsztaty
  • 19:50-20:05 Q&A
  • 20.05-20.15 Zakończenie

Prelegentka webinaru

Natalia Mielcarek

BIO

Natalia Mielcarek jest absolwentką Komunikacji Społecznej i Filozofii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Psychologii Przywództwa na Politechnice Warszawskiej. Od ponad 10 lat pracuje w branży IT jako Project i Product Manager.

Technologia i internet to dla niej coś więcej niż oprogramowanie – to narzędzie komunikacji z użytkownikiem, służące do spełniania jej/jego potrzeb. Natalia specjalizuje się na rozwoju produktów w oparciu o wartość dla użytkownika, holistycznym podejściu do rozwoju aplikacji w szerszym kontekście biznesowym i rozwiązywaniu psychologicznych wyzwań branży IT. Oprócz pracy dla Netguru, prowadzi zajęcia dla studentów Zarządzania projektami IT w Collegium Da Vinci w Poznaniu.

Prywatnie jest wielbicielką podróży na wyspy oraz sportu – po rozpoczęciu pandemii samodzielnie zbudowała w domu ściankę wspinaczkową aby kontynuować treningi

Rejestracja na: https://www.eventbrite.com/e/nowa-zdalna-rzeczywistosc-women-in-project-management-tickets-133147576987

Wydarzenie wspiera obszar kompetencji Leadership z Trójkąta Talentów PMI. Punkty PDU: 2