Wszystkich członków PMI Poland Chapter, osób mających aktualną certyfikację PMI, a także członków PMI zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Kontynuujemy tematykę sztucznej inteligencji w zarządzaniu projektami, tym razem spotykamy się online 19 stycznia o godzinie 18:45, abyście mogli dowiedzieć się więcej o roli Sztucznej Inteligencji w zarządzaniu projektami. Prelekcję w języku angielskim pod tematem „What is the Role of Artificial Intelligence in Project Management – Separating Hype from Reality” poprowadzi Seth Earley, prezes wiodącej firmy konsultingowej Earley Information Science EIS, www.earley.com) zajmującej się organizowaniem informacji wpływających na biznes, posiadającej doświadczenie w zakresie strategii wiedzy, architektury danych i informacji, aplikacji opartych na wyszukiwaniu oraz rozwiązań umożliwiających znajdowanie informacji. Seth jest także autorem książki „The AI-Powered Enterprises: Harness the Power of Ontologies to Make your Business Smarter, Faster and More Profitable” (April 2020, www.amazon.com/AI-Powered-Enterprise-Ontologies-Business-Profitable/dp/1928055508).

Kolejnym punktem będzie „PMI od kuchni”. O możliwościach a zwłaszcza korzyściach (tych prywatnych, ale również biznesowych) płynących z angażowania się w PMI dowiemy się z pierwszej ręki, czyli od członków PMI, którzy rozwijali PMI w Polsce, a teraz pełnią globalne role w naszej organizacji.

A na koniec zapraszamy na wyjątkową degustację wina z polskiej winnicy Turnau (Polskie wino, wina z Polski – Winnica Turnau) wraz z networkingiem. Każdy uczestnik webinarium dostanie na podany w podczas rejestracji adres unikalne polskie wina z Winnicy Turnau (3 x 375 ml). Sommelier Winnicy Turnau opowie na żywo o każdym z degustowanych win. W trakcie spotkania będziecie mogli zadawać pytania na temat win i ich rodzajów. Ze względu na czas konieczny do dostarczenia wina do degustacji gwarantujemy dostawę dla rejestracji do 5-tego stycznia 2021. 

Całkowity koszt webinarium wraz z dostawą win i degustacją wynosi jedynie 49 zł (zamiast 179 zł).
Dodatkowo uczestnik spotkania może zamówić PMBOKa Wersja Polska Edycja 6 w atrakcyjnej cenie 149 zł z dostawą (zamiast 219 zł).

Rejestracja na: https://pmipc-members-20210119.syskonf.pl/

Chciałbyś zostać członkiem PMI Poland Chapter? A może skończyło się Tobie członkostwo?

Mamy dla was prezent – zniżkę na członkostwo w PMI Poland Chapter!
Osoby, które chcą zostać członkiem PMI Poland Chapter po raz pierwszy, mogą otrzymać je gratis. Zaś dla osób odnawiających członkostwo mamy 50% zniżki na ponowne dołączenie do PMI Poland Chapter.

Aby otrzymać kody zniżkowe skontaktuj się z nami e-mailem: membership@pmi.org.pl

Członkostwo w PMI Poland Chapter to Networking, Rozwój, Mentoring, Wymiana Doświadczeń. Będąc Członkiem PMI Poland Chapter pomagasz rozwijać społeczność PMów w Polsce!
Uwaga! Dołączenie do polskiego oddziału PMI wymaga posiadania członkostwa w PMI Global

Możesz korzystasz między innymi z:

• Udziału w wyjątkowych projektach np.: Tłumaczenie PMBOKa, Mentoring PMI PC
• Możliwość udziału w wydarzeniach tylko dla członków,
Darmowego dostępu do szkoleń, takich jak wirtualne PMP Study Groups
• Zniżek na udział w konferencjach i wydarzeniach, m. in. Międzynarodowy Kongres PMI