Jesienią 2019 roku PMI zaprezentował wszystkim członkom i sympatykom swoje nowe oblicze. W systemie identyfikacji wizualnej organizacji zmieniło się praktycznie wszystko – poza nazwą znaną od dziesięcioleci, Project Management Institute.

Polski oddział PMI miał zaszczyt i przyjemność być jednym z pierwszych krajów które wprowadziły rebranding. Wówczas mieliście już okazję zobaczyć na naszej stronie nowe logotypy, charakterystyczne kolory czy kroje czcionek. To był jednak dopiero wstęp do prawdziwej zmiany.

Dziś prezentujemy zupełnie nowe oblicze PMI.org.pl. Strona stworzona zupełnie od zera. Pozwoliliśmy oddejść poprzedniczce na zasłużoną emeryturę a na scenę wprowadzić świeżaka. A świeżak jak to świeżak. Dziarski i szybki, choć gnieniegdzie jeszcze nie do końca opierzony. Dlatego ta przestrzeń będzie ewoluować. Tutaj coś dołożymy a tam coś zmienimy. Tak jak cały PMI, dla którego rebranding był tylko częścią transformacji, która ma wprowadzić organizację w drugie półwiecze swojej działalności.

Zapraszamy regularnie na nasze strony. Dobre rzeczy dzieją się, gdy jesteś w PMI.