Wiosną 2019 r. narodził się pomysł, aby stworzyć Oddział PMI Poland Chapter na Podkarpaciu. Od pomysłu szybko przeszliśmy do działania. Pierwsze spotkanie sympatyków zarządzania projektami odbyło się w czerwcu, natomiast już pod koniec lipca oficjalnie Rzeszów i Podkarpacie stało się pełnoprawnym oddziałem PMI PC.

Na jednym z pierwszych spotkań pojawili się przedstawiciele partnerów wspierających Oddział Podkarpacie – firmy G2A.COM, Colorland/Cyfrowa Foto, SecurePro oraz Sigar Consulting, z czasem dołączyły do nich kolejne firmy – przedstawiciele lokalnego biznesu (Hotel Bacówka Radawa & SPA****, SII Rzeszów, SkillIT, Szklane Tarasy). Kolejne działania Członków Oddziału przyniosły możliwość współpracy w przyszłości z rzeszowskimi uczelniami.

Główną ideą nowopowstałego Oddziału stała się budowa społeczeństwa PM’ów i osób zainteresowanych tematyką zarządzania projektami. Aby móc zrealizować ten cel narodził się pomysł organizacji cyklu wydarzeń pod nazwą „Projekt Podkarpacie”. Pierwsze seminarium cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie. O innowacji i zarządzaniu projektami na Podkarpaciu” odbędzie się już wkrótce 17.10.2019 r. w G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa – zapraszamy do rejestracji wszystkich zainteresowanych.

Od początku swojej działalności aktywnie działamy w mediach społecznościowych – zapraszamy do śledzenia naszej działalności:

https://facebook.com/pmipodkarpacie

https://linkedin.com/company/pmipodkarpacie

https://twitter.com/pmipodkarpacie