Ostatni wtorek miesiąca to tradycyjny dzień spotkań PMI Szczecin. Nie inaczej było w lutym 2017, gdy po raz kolejny osoby zainteresowane tematyką zarządzania projektami spotkały się w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Tym razem seminarium dotykało zagadnienia budowania zespołu. Scenę przejęły dwie prelegentki – Małgorzata Gajewska, doświadczony kierownik projektów oraz Kamila Pępiak – Kowalska, akredytowany coach ICF – ze swoimi warsztatami pn. „Zbuduj efektywny zespół projektowy”.

Uczestnicy spotkania – w rekordowej liczbie – brali udział w ćwiczeniach ukazujących m. in. różne role jakie mogą przyjmować członkowie zespołu, jak ich motywacje mogą wpływać na postawę w czasie pracy, w końcu jak dobierać osoby o różnych charakterach, aby wspólnie stworzyły właśnie efektywny zespół.

Całe spotkanie przebiegało w mocno interaktywny sposób. Praca w grupach błyskawicznie zaowocowała zbudowanie kilku zespołów, które już do końca warsztatów wspólnie pracowały nad opracowywaniem omawianych zagadnień. Ta atmosfera przeniosła się po części merytorycznej spotkania wraz z gośćmi do jednego z pobliskich pubów, gdzie pracowano już nad networkingiem jeszcze przez dłuższą chwilę.

Krótka fotorelacja ze spotkania dostępna jest na oficjalnym Facebooku PMI Szczecin

Krótka fotorelacja ze spotkania dostępna jest na oficjalnym Facebooku PMI Szczecin,