W ostatni dzień stycznia 2017 PMI Szczecin ponownie zaprosił lokalnych entuzjastów zarządzania projektami na tradycyjne comiesięczne spotkanie oddziału naszej organizacji w grodzie gryfa.

Pierwsze spotkanie w tym roku, po raz kolejny zorganizowane w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zgromadziło blisko 50 chętnych do wzięcia udziału w warsztatach i wysłuchania prelekcji. Za część merytoryczną spotkania odpowiadała Joanna Adamska, na co dzień Team Manager w szczecińskim oddziale firmy Bright One, działającej w branży IT, a wcześniej koordynator projektów w firmie Coloplast.

Temat spotkania brzmiał „O co chodzi temu strasznemu klientowi – zarządzanie projektami z drugiej strony barykady”. Doświadczenie zawodowe prelegentki pozwoliło na przedstawienie perspektywy właśnie klienta, odbiorcy wyników działań zespołów projektowych. Uczestnicy spotkania wspólnie pracowali nad wieloma aspektami pracy z klientem, metodami komunikacji czy cechami i stereotypami dotyczącymi tych interesariuszy naszych projektów. W dalszej części, po podsumowaniu pracy w grupach, Joanna przeprowadziła prelekcję dotyczącą swoich doświadczeń w obszarze współpracy z klientami jej jako kierownika projektów.

Po zakończeniu części zasadniczej spotkanie przeniosło się do jednego z pobliskich lokali, gdzie w już mniej oficjalnej atmosferze toczyły się dalsze dyskusje.

Krótka fotorelacja ze spotkania dostępna jest na oficjalnym Facebooku PMI Szczecin,

Oficjalnym partnerem spotkania była firma GlobalLogic. GlobalLogic dostarcza profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata. Więcej na temat GlobalLogic na stronie www.rec-global.com.

Więcej na temat REC i GlobalLogic na stronie https://www.globallogic.com/pl/