PMI Szczecin nie zwalnia tempa. Po niezwykle udanym pierwszym spotkaniu po wakacyjnej przerwie, lokalny oddział PMI przygotował kolejne, 14. Semiarium PMI Szczecin.

Tym razem spotkanie miało nieco inny przebieg. Mianowicie zespół PMI podzielił spotkanie na część prelekcyjną i warsztatową.

Prelegentem w trakcie 14. Seminarium PMI Szczecin była Małgorzata Beczkowska. Małgorzata była już gościem na jednym z wcześniejszych spotkań. Małgorzata ma ponad dziesięcioletnie doświadczenia w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich, ostatnio w IT, w obszarze wsparcia i rozwoju oprogramowania. Poza tym interesuje się rozwojem w obszarze miękkich kompetencji. Jest też prezesem Szczecińskiego klubu mówców Toastmasters Szczecin Passionate Speakers.

Dzięki tym doświadczeniom, Małgorzata mogła przeprowadzić krótkie szkolenie pt. „Komunikacja w projekcie – Tips & Tricks”. W jego trakcie opowiadała o tym, jak wybierać odpowiednie sposoby komunikacji, jak ustalić cele komunikacji a w końcu jak je skutecznie realizować.

Druga część spotkania przebiegła w formule Warsztatów PMI Open Space. Goście spotkania podzielili się na cztery grupy, każda omawiała jeden z zaproponowanych przez samych uczestników tematów, a na końcu prezentowała rezultaty pracy pozostałym. Sama formuła pozwalała każdemu z zaangażowanych praktycznie dowolnie zmieniać grupy, przez co każdy mógł wziąć w udział w omawianiu każdego tematu.
Tradycyjnie już dalsza część spotkania odbyła się w jednym z pobliskich pubów, dzięki czemu uczestnicy spotkania jeszcze przez dłuższy czas mogli kontynuować rozmowy w mniej zobowiązującej atmosferze.
Krótka fotorelacja dostępna jest na oficjalnym fanpage’u PMI Szczecin na Facebooku.

Krótka fotorelacja ze spotkania dostępna jest na oficjalnym Facebooku PMI Szczecin,

Oficjalnym partnerem spotkania była firma GlobalLogic. GlobalLogic dostarcza profesjonalne usługi z zakresu inżynierii oprogramowania, software’owe rozwiązania dedykowane oraz profesjonalne doradztwo dla firm z całego świata. Więcej na temat GlobalLogic na stronie www.rec-global.com.

Więcej na temat REC i GlobalLogic na stronie https://www.globallogic.com/pl/