Program Mentoringowy

Live o Programie Mentoringowym

Live o programie mentoringowym

Wiemy, że miękkie kompetencje dają twarde wyniki, a prowadzenie projektów i zarządzanie ludźmi to tylko kropla w morzu codziennych wyzwań. Co wyróżnia liderów, z którymi chcą pracować najlepsi i najzdolniejsi? Co pozwala osiągać sukcesy i poprawiać wyniki, te osobiste i te zawodowe? Które nawyki poprawiają skuteczność i rozwijanie mądrości? Jak wpływa partnerska relacja na pozytywne realizowanie zmian? Program Mentoringowy PMI Polska to (p)odpowiedź i realna metoda na dzielenie doświadczeń, pasji i doskonalenia. Stawiamy na tworzenie partnerskich relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Zrywamy z formalnymi rolami. Dzielimy się unikatową wiedzą.

Dlaczego warto wziąć udział w Programie?

“Mentoring ma wspierać i zachęcać ludzi do zarządzania własną nauką, aby mogli maksymalnie wykorzystać swój potencjał, rozwijać swoje umiejętności, poprawiać swoje wyniki i stać się osobą, którą chcą być.”
Eric Parsloe, The Oxford School of Coaching & Mentoring

Program Mentoringowy to nie tylko niezapomniana podróż w głąb siebie, ale także odkrycie nowych talentów, sposób na rozwiązanie problemów, które od dawna stoją na przeszkodzie Twojego rozwoju osobistego i zawodowego. Program mentoringowy to fantastyczna przygoda, skierowana do aktywnych członków PMI Polska.

Program Mentoringowy jest owocem pracy nad potrzebami środowiska Kierowników Projektu – chęcią zdobycia wiedzy od najlepszych praktyków, rozwojem własnych umiejętności, budowaniem własnej ścieżki kariery oraz zdobywaniu nowego doświadczenia w zakresie Trójkąta Telentów PMI.

Zakończyliśmy nabór do III edycji Programu!

5 kwietnia 2020 r. zakończyliśmy nabór do III Edycji Programu Mentoringowego PMI Polska. Do Programu zgłosiło się 48 Mentorów oraz 62 Mentees! Jest to najprawdopodobniej największy, ogólnodostępny program mentoringowy w Polsce.

Poznaj Mentorów III edycji Programu

Zobacz stronę Programu Mentoringowego i dowiedz się więcej!

Strona Programu Mentoringowego

Partner Merytoryczny Programu – CoachWise S.A.

CoachWise dostarcza profesjonalną wiedzę i usługi w zakresie szeroko rozumianego rozwoju ludzi, zespołów, a przez to organizacji. Koncentruje się na usługach coachingowych, mentoringowych i facylitacyjnych, które są kluczem do budowania osobistego przywództwa wszystkich osób, które z tych metod korzystają. Coach Wise działa w Polsce od 1998 roku, wcześniej pod marką Coach Wise i zrzesza profesjonalnych coachów, mentorów i konsultantów. Wszyscy coachowie Coach Wise posiadają akredytację ICF, z czego 15 osób na poziomie ICF PCC.

Masz pytania dotyczące Programu?

Napisz do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania 🙂

mentoring@pmi.org.pl