PMI Poland Chapter Silesia Branch

PMI PC Silesia Branch działa nieprzerwanie od 2013 roku. Zrzeszamy praktyków i pasjonatów zarządzania projektami na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Promujemy wysokie standardy zarządzania projektami, wspierając budowanie bazy wiedzy oraz kontaktów w środowisku kierowników projektów, programów i portfolio.

 

W ramach naszej działalności organizujemy seminaria oraz warsztaty promujące dobre praktyki z dziedziny zarzadzania projektami. Flagowym projektem Śląskiego Oddziału PMI jest konferencja PM Mania.

 


Najświeższe informacje o tym, co słychać w naszym oddziale PMI znajdziesz na naszych mediach społecznościowych:

Skład

KAMILA MAJCHER

Dyrektor Zarządzająca
Zespół PMI Śląsk

Kamila.Majcher@pmi.org.pl

ADAM DZIADAK

Zespół PMI Śląsk

Adam.Dziadak@pmi.org.pl

RAFAL GREUPNER

Zespół PMI Śląsk

Rafal.Greupner@pmi.org.pl

ŁUKASZ KORZENIOWSKI

Zespół PMI Śląsk

Lukasz.Korzeniowski@pmi.org.pl

PAWEŁ KRUSZYŃSKI

Zespół PMI Śląsk

Pawel.Kruszynski@pmi.org.pl

KAMIL LEWICKI

Zespół PMI Śląsk

Kamil.Lewicki@pmi.org.pl

BARBARA MATYJA

Zespół PMI Śląsk

Barbara.Matyja@pmi.org.pl

JAN ORŁOWSKI

Zespół PMI Śląsk

Jan.Orlowski@pmi.org.pl

DARIUSZ RAKOWSKI

Zespół PMI Śląsk

Dariusz.Rakowski@pmi.org.pl

ŻANETA SOLON

Zespół PMI Śląsk

Zaneta.Solon@pmi.org.pl

SEBASTIAN SZPAK

Zespół PMI Śląsk

Sebastian.Szpak@pmi.org.pl

MATEUSZ SZUMEŁDA

Zespół PMI Śląsk

Mateusz.Szumelda@pmi.org.pl




Złoty Patron PMI PC – Silesia Branch


Aktualności

PM in progress – regulamin

dodano: 01-12-2021 Kategoria: Śląsk

Więcej

35. numer Strefy PMI (wydanie kongresowe) już dostępny!

dodano: 21-11-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień już na dobre rozgościła się za naszymi oknami, zbliża się okres świąteczny, koniec roku, początek nowego. W tym czasie podsumowań, prób zrozumienia i oceny zmian jakie zaszły w naszym otoczeniu, Redakcja poleca sięgnąć po 35 wydanie Strefy PMI, w którym znajdziecie nie tylko refleksje na temat współczesnego świata i możliwe prognozy na przyszłość, ale także porady jak w tym wszystkim zachować równowagę. 

Więcej

34. numer Strefy PMI już dostępny!

dodano: 22-09-2021 Kategoria: Białystok, Gdańsk, Informacje, Kraków, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Łódź, Oddziały, Podkarpacie, Poland Chapter, Poznań, Śląsk, Szczecin, Warszawa, Wrocław

Jesień wkroczyła ciepłymi barwami w nasze życie. Kubek z gorącą kawą już paruje, czas zatem przeczytać nowe wydanie Strefy PMI. A co Redakcja magazynu poleca w 34 wydaniu? Jak zawsze znajdziecie u nas sporą dawkę wiedzy i praktycznych wskazówek przydatnych w codziennej pracy. I tym razem nie zabrakło u nas świeżej porcji informacji o tym co się w świecie zarządzania dzieje i będzie działo.

Więcej
X