PMI Poland Chapter Kraków Branch

 

Project Management Institute to jedna z największych na świecie organizacji promujących dobre praktyki w zarządzaniu projektami. Dowiedz się więcej na temat działalności PMI.

PMI Poland Chapter Kraków na Facebook’u

PMI Poland Chapter Kraków na Linkedin

Skład

Tomasz Kaczor

Dyrektor Zarządzający

tomasz.kaczor@pmi.org.pl

Agnieszka Walewska

Wicedyrektor ds. Edukacji i Współpracy z Uczelniami

Agnieszka Bochacka

Wicedyrektor ds. Współpracy z Biznesem

agnieszka.bochacka1@pmi.org.pl

Katarzyna Wojnar

Wicedyrektor ds. Rozwoju Profesjonalnego

katarzyna.wojnar@pmi.org.pl

Mateusz Gański

Wicedyrektor ds. Finansów

mateusz.ganski@pmi.org.pl

Julia Stanisz

Wicedyrektor ds. Marketingu i Komunikacji

julia.stanisz@pmi.org.pl

Ewa Zagajewska

Wicedyrektor ds. Wydarzeń

ewa.zagajewska@pmi.org.pl

Konrad Świerczek

Wicedyrektor ds. IT

konrad.swierczek@pmi.org.pl

Katarzyna Chudoba

Wicedyrektor ds. Wolontariuszy

katarzyna.chudoba@pmi.org.pl

 

Wakat – wicedyrektor ds. administracji i członkostwa

Wydarzenia w PMI PC Kraków

Maj, 2022

X
X
X