Disciplined Agile Scrum Master (DASM)

Zacznij korzystać z Disciplined Agile

Czy Twój zespół nieustannie przeplanowuje pracę w podejściu kaskadowym? Czy czujesz się uwięziony w zwinnym frameworku? Czy chciałbyś znaleźć rozwiązania problemów, z którymi się zmagasz?


Disciplined Agile umożliwi Ci usprawnienie pracy Twojego zespołu poprzez wprowadzenie strategii wiodących podejść agile i lean, takich jak Scrum, Kanban, SAFe® i innych. To uwolni Cię od jednego zwinnego frameworku i otworzy więcej możliwości.


Wypełniony licznymi ćwiczeniami, ciekawymi animacjami i wzbogacony o literaturę dodatkową kurs DASM nie tylko przygotuje Cię do egzaminu DASM (zapewniając również 14 PDU), ale również sprawi, że będziesz gotów do stosowania Disciplined Agile, kierując swoją karierę ku sukcesowi.


Czego się nauczysz?

  • Zrozumiesz sposób myślenia Disciplined Agile i jego podstawowe zasady, takie jak pragmatyzm, moc płynącą z wyboru i adaptacji do kontekstu.
  • Nauczysz się podstaw agile i lean oraz dowiesz się jak skutecznie stosować oba podejścia, by dostarczyć wartość biznesową.
  • Poznasz wiele wiodących podejść agile i lean, takich jak Scrum, Kanban, SAFe® i innych.
  • Zrozumiesz, jak skutecznie wprowadzić te strategie w życie swojego zwinnego zespołu.
  • Dowiesz się, jak zastosować zestaw narzędzi Disciplined Agile, aby odkryć najlepszy sposób pracy (WoW) dla Ciebie i Twojego zespołu w Waszej wyjątkowej sytuacji. 
  • Przygotujesz się do przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego Disciplined Agile Scrum Master (DASM). Opłata za egzamin jest wliczona w cenę szkolenia.

Twoje opcje

Szkolenie prowadzone przez autoryzowanego partnera
Disciplined Agile

Zadawaj pytania, wymieniaj się spostrzeżeniami i doświadczeniami ze swoim trenerem i innymi uczestnikami kursu, dzięki dwudniowemu szkoleniu prowadzonym przez autoryzowanego partnera DA.

Znajdź trening

Nauka w trybie samodzielnym

Ucz się we własnym tempie i dopasuj czas nauki do swojego napiętego harmonogramu dzięki naszemu 6-8 godzinnemu szkoleniu online, dostępnemu na życzenie (zawsze i wszędzie).


Rozpocznij szkolenie

Jak to działa?

  • Zapisz się na szkolenie prowadzone przez instruktora lub na naukę w trybie samodzielnym, zależnie od Twoich preferencji.
  • Ukończ kurs, aby otrzymać zaproszenie na egzamin DASM. Będziesz mieć 30 dni na przystąpienie do egzaminu. Opłata jest wliczona w cenę kursu.
  • Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat, a także odznakę, którą możesz podzielić się w swojej sieci kontaktów. 
  • Certyfikat jest ważny przez rok. Okres ten możesz wydłużyć, zdobywając 7 PDU i uiszczając opłatę w wysokości 50 USD.

Źródło: https://www.pmi.org/certifications/agile-certifications/disciplined-agile-scrum-master-dasm