Wszystkich członków Stowarzyszenia PMI Poland Chapter, informujemy, że 20 lutego 2024 o godzinie 18:00, odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia PMI PC.

Szczegóły

Kalendarz Wydarzeń

Poziom

Typ wydarzenia 2

Wydarzenie z serii

Lokalizacja wydarzenia

Wolontariat

Zespół PMI Poland Chapter tworzą Wolontariusze – fantastyczne osoby, angażujące się w pracę Organizacji, których życie napędza chęć działania i rozwijania swoich zainteresowań w zakresie zarządzania projektami. Stanowią jeden z filarów funkcjonowania PMI PC, a podejmowane inicjatywny nie miałyby szansy realizacji, gdyby nie pasja, mobilizacja i pracowitość Wolontariuszy.

Więcej

Dlaczego warto?

Działalności w PMI PC daje Wolontariuszom przede wszystkim możliwość nauki dobrych praktyk zarządzania projektami, pozwala na konfrontację teorii z praktyką, poszerza horyzonty oraz umożliwia poznanie innych osób, dla których zarządzanie projektami jest pasją i sposobem na życie.

Członkostwo

Działalności w PMI PC daje Wolontariuszom przede wszystkim możliwość nauki dobrych praktyk zarządzania projektami, pozwala na konfrontację teorii z praktyką, poszerza horyzonty oraz umożliwia poznanie innych osób, dla których zarządzanie projektami jest pasją i sposobem na życie.

Więcej

Dołączenie do PMI to między innymi:

Rozwiń swoją sieć kontaktów

 

Bierz udział w naszych wydarzeniach. Skorzystaj z możliwości wolontariackich. Realizuj swoje pomysły na projekty.

Dobre rzeczy dzieją się, gdy jesteś w PMI.

 

Certyfikacje

PMI oferuje szereg certyfikatów potwierdzających kompetencje kierownika projektu, menedżera portfolio czy programu.

Procedura uzyskania i utrzymania certyfikatu gwarantuje jego wysoką wartość w oczach pracodawców.

Certyfikaty PMI

Certyfikat PMP a wynagrodzenie

Certyfikaty PMI są jednymi z najszerzej uznawanych certyfikatów na świecie. Coroczne badanie wynagrodzeń w profesji kierownika projektu wykazuje iż posiadacze certyfikatu PMP zarabiają średnio o 23% więcej niż koleżanki i koledzy po fachu bez tego poświadczenia

Szkolenia

Organizacje o statusie R.E.P.s zostały sprawdzone i zatwierdzone jako dostawcy szkoleń z zarządzania projektami przez Project Management Institute (PMI)

Proces ten jest gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług i pozwala uczestnikom certyfikowanych szkoleń uzyskiwać punkty rozwoju osobistego (PDU – Professional Development Units). Punkty te są niezbędnym elementem w procesie recertyfikacji PMP (Project Management Professional).

Więcej

Dlaczego warto wybrać REPa?

 • Zgodnością z wytycznymi PMI, największym na świecie stowarzyszeniem zarządzania projektami
 • Zgodność z najnowszymi standardami PMI.
 • Zaaprobowane przez PMI szkolenia oferujące punkty PDU. Osoby posiadające certyfikację w PMI mogą automatycznie rejestrować otrzymane punkty PDU.
 • Kwalifikacje weryfikowane przed przyznaniem statusu R.E.P. oraz co trzy lata w trakcie procesu sprawdzania jakości przez PMI.
 • Szkolenia z zarządzania projektami zarejestrowane przez PMI, które są sprawdzone i zaaprobowane przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje i akredytację PMI.
 • Zweryfikowany rezultat prowadzonych kursów.
 • Szkolenia PMP prowadzone przez certyfikowanych trenerów PMP.
 • Instruktorzy  zobligowani do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej edukacji w dziedzinie zarządzania projektami.
 • Zweryfikowany proces pozwalający uczestnikom szkoleń na przesyłanie uwag dotyczących certyfikacji PMI.
 • Ciągłe usprawnienia pod wpływem uwag od uczestników.
 • Ciągłe usprawnienia jakości procesów i procedur demonstrowanych w organizacji i jej działaniach.